hero image
image image

Diety z dowozem do Warszawy i okolic

Wiele mieszkańców Warszawy i okolic nie ma czasu na codzienne myślenie o tym co przygotować na obiad, ze względu na coraz szybsze tempo życia. Dbając o Wasze zdrowie jak i dobre samopoczucie dostarczamy nasze odżywcze, wegańskie i bezglutenowe posiłki zarówno w Warszawie jak i jej okolicach. Dzięki naszym różnorodnym dietom pudełkowym każdy mieszkaniec Warszawy oraz jej okolic może znaleźć coś dla siebie.

Catering wegański Warszawa

Catering wegański Warszawa

W Cateringu Proszę Zdrowie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów, dlatego bardzo dużą uwagę przywiązujemy zarówno do składu posiłków zawartych w naszych dietach pudełkowych, jak i do ich wyglądu. Nasze diety pudełkowe z dowozem do klienta są bombami witaminowymi. Zawierają one bowiem wiele składników odżywczych działających korzystnie na funkcjonowanie naszego organizmu. Co najważniejsze – składniki te pochodzą z całkowicie naturalnych produktów ! Na naszej kuchni stawiamy na naturalność – nie używamy sztucznych aromatów, żywności przetworzonej czy półproduktów. Za to wszystko od początku tworzymy sami, z najlepszej jakości składników, doprawiając tym co dała nam natura! Dzięki temu nasze dania mają bardzo wysoką gęstość odżywczą, dają sytość bez uczucia ciężkości, dodają energii, przywracają witalność i dobre samopoczucie. W naszym cateringu dobrze wiemy, jak zadbać nawet o najbardziej wymagającego klienta mieszkającego zarówno w Warszawie, jej okolicach jak i innych częściach Mazowsza. 

Proszę Zdrowie – Wegański i Bezglutenowy Catering Dietetyczny oferuje Wam 24 diety z dowozem do klienta 6 razy w tygodniu. Nasi dostawcy dbają o to, aby posiłki czekały na Was rano pod samymi drzwiami. Dzięki specjalnie przystosowanym do przewozu żywności samochodem posiłki są świeże – tak jakby dopiero co były przygotowane w Waszych domach! 

Nasz wegański i bezglutenowy catering z dostawami na terenie Warszawy i jej okolic dba o środowisko naturalne, gdyż to właśnie z natury czerpiemy produkty, z których tworzymy nasze posiłki. Dlatego też nasze diety pakujemy w pudełka przyjazne środowisku, butelki na nasze soki są produkowane z recyklingowanego plastiku, a menu dla klientów drukujemy na papierze wykonanym w 100% z papieru z odzysku. 

Zaufaj nam i pozwól się Tobą zaopiekować! Dokładamy wszelkich starań, aby na twarzy naszych klientów codziennie widniał szeroki uśmiech. Nie zwlekaj i zamów wybraną dietę pudełkową z dostawą do Warszawy i jej okolic. Pracujemy i tworzymy z pasją – specjalnie dla Ciebie i Twoich bliskich! Drodzy Warszawiacy i Warszawianki zachęcamy do skorzystania z naszych usług na terenie Warszawy oraz jej okolic.

Więcej