***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Bytom
image image

Najlepszy catering wegański Bytom

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Poznaj nasze wegetariańskie i wegańskie diety pudełkowe Bytom i osiągnij swoje cele zdrowotne i sportowe!

Prawidłowe przygotowanie zbilansowanej diety możliwe jest dzięki znajomości składu chemicznego produktów spożywczych. Produkty roślinne takie jak warzywa, owoce, nasiona, orzechy, pestki służą do przygotowania wegańskiej diety pudełkowej, która dostarcza cennych witam, minerałów, makroelementów, błonnika, aminokwasów i przeciwutleniaczy. Dietetyk z naszego cateringu wegańskiego podpowiada, że produkty takie jak ryby i owoce morza zaleca się spożywać z dodatkami warzywnymi, daniami zbożowymi, makaronami z mlekiem i nabiałem. Wtedy mówimy o diecie wegetariańskiej która jest również dostępna w naszym cateringu.

Czy catering wegański Bytom posiada diety, które są wsparciem dla zdrowia?

Nasz catering wegański dba o to, aby Ilość podstawowych składników odżywczych: białek, tłuszczów, węglowodanów była w określonym stosunku. Dokładny skład zróżnicowanej, zbilansowanej i zdrowej diety zależy od indywidualnych potrzeb (np. wieku, płci, trybu życia, poziomu aktywności fizycznej). Do zdrowego funkcjonowania organizmu potrzebne są tłuszcze roślinne znajdujące się w orzechach, awokado, nasionach i oleju słonecznikowym i pomagają one pozbyć się problemów z hormonami i układem nerwowym. Są także niezbędne do wchłaniania witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. Nasz catering dietetyczny oferuje w swoich wegańskich dietach pudełkowych tłuszcze roślinne w ilości niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

W naszym cateringu zatrudniamy doświadczonego dietetyka i szefa kuchni którzy dbają o prawidłową ilość węglowodanów w diecie będących źródłem energii dla organizmu. Każdy organizm potrzebuje ściśle określonej ilości składników odżywczych, których należy dostarczać w określonych proporcjach. Białka są głównym budulcem organizmu, źródłem syntezy hormonów, enzymów, witamin i przeciwciał. Tłuszcze mają nie tylko wartość energetyczną, ale także plastyczną ze względu na zawartość witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, kwasów tłuszczowych i fosfolipidów. Do kategorii węglowodanów zalicza się błonnik pokarmowy, który odgrywa ważną rolę w procesie trawienia i wchłaniania pokarmu. Jest to środek zapobiegający wielu chorobom przewlekłym, takim jak miażdżyca i nowotwory.

Więcej

Wegańskie diety pudełkowe w Bytomiu wpływające pozytywnie na stan zdrowia:

  • Dieta Niski IG dla osób z cukrzycą typu 2 oraz z insulinoopornością.
  • Dieta Mama dla kobiet po porodzie i karmiących piersią które potrzebują lekkostrawnej diety.
  • Dieta Ratunek dla wątroby jest łagodna i w czasie jej stosowania dochodzi do odtłuszczenia wątroby oraz usunięcia z niej toksyn i patogenów.
  • Dieta Low-FODMAP polega na jedzeniu produktów zawierających łatwo fermentujące węglowodany co prowadzi do wyciszenia problemów trawiennych.

Czy wegańska dieta pudełkowa w Bytomiu zapewni bezpieczną i skuteczną redukcję wagi?

Zgodnie z zasadą zrównoważonego odżywiania, dostarczanie niezbędnych składników odżywczych przyczynia się do bezpiecznego odchudzania.

W naszym cateringu wegańskim w Bytomiu:

  • Dieta Proteinowa przeznaczona jest dla sportowców, których głównym celem jest przyrost masy mięśniowej i poprawienie kondycji fizycznej a czasami redukcja wagi.
  • Dieta ketogeniczna to dieta niskowęglowodanowa, wysokotłuszczowa i umiarkowanie białkowa dla osób, które chcą szybko stracić na wadze. W tej diecie dobrano takie zestawienie produktów, aby jedzenia było pod dostatkiem, ale jednocześnie mógł wystąpić deficyt kaloryczny.
  • Detoksy Sokowe przynoszą niezwykłe skutki oczyszczające organizm dzięki czemu następuje redukcja wagi, poprawa samopoczucia i zmniejszenie obrzęków. Jeżeli będziesz systematycznie stosować taką kurację pozbędziesz się bezsenności i uzyskasz regenerację organizmu.
  • Dieta Sirtuinowa jest doskonałym sposobem na zrzucenie nagromadzonych kilogramów i tkanki tłuszczowej. Spożywasz produkty roślinnych pełne antyoksydantów z obniżeniem kaloryczności posiłków
Więcej

Czy prowadzimy catering wegański i wegetariański w Bytomiu?

Nasza firma prowadzi catering wegański, czyli przygotowuje diety oparte tylko na produktach roślinnych z całkowitym wykluczeniem produktów odzwierzęcych. Prowadzimy także catering wegetariański którego założeniem jest przygotowanie posiłków na bazie roślinnej plus nabiał i jajka. Kolejnym profilem naszego cateringu dietetycznego jest dieta wegetariańska fish, czyli z rybami i owocami morza. W każdym przypadku posiłki zawierają odpowiednią ilość błonnika, który zwiększa uczucie sytości, wspomaga usuwanie cholesterolu i toksyn z organizmu, normalizuje mikroflorę jelitową itp. Nasze wegetariańskie i wegańskie diety pudełkowe odgrywają ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu jelit i mogą zmniejszyć objawy przewlekłych zaparć, hemoroidów oraz zmniejszyć ryzyko choroby niedokrwiennej serca i niektórych rodzajów nowotworów.

Podsumowanie

Nasza firma cateringowa w Bytomiu ProszeZdrowie opracowała zbilansowaną dietę stabilizującą wagę, pozwalającą unormować nadciśnienie, cukrzycę, zapobiec miażdżycy, wykorzystującą wszystkie składniki odżywcze. Ponadto nasze wegetariańskie i wegańskie diety pudełkowe są ułożone w taki sposób, aby zminimalizować utratę korzystnych składników odżywczych podczas obróbki cieplnej i zachować je w jak największym stopniu w codziennej diecie. Dla naszego cateringu ważne jest, aby codzienna dieta była nie tylko zdrowa, ale i smaczna. Zamawiaj dietę zgodną ze swoimi potrzebami zdrowotnymi i upodobaniami smakowymi!

Więcej