Sirtfood Etap 1

 • ŚNIADANIE

  Sok SIRT wolnotłoczony z dodatkiem moya matcha:
  Jarmuż, szpinak, jabłko, cytryna

 • LUNCH

  Koktajl SIRT
  Porzeczka, truskawka, jabłko, woda kokosowa, limonka, chia

 • PODWIECZOREK

  Sok SIRT wolnotłoczony z dodatkiem moya matcha:
  Jarmuż, szpinak, jabłko, cytryna

 • KOLACJA

  Sałatka odżywcza:
  sorgo, fasola jaś, rzodkiew biała, kalafior, brokuł, chipsy kokosowe, sos majonezowy z cytryną

Sirtfood Etap 1
Cennik:


Kaloryczność: 1000 kcal

 • Dzień testowy-60 zł
 • Dzień diety-81 zł / dzień
package info

Pamiętaj! Ekologiczne opakowania otrzymasz w cenie zestawu.

Nasz 100% roślinny i bezglutenowy catering certyfikowany jest przez:

Czy dieta jest dla Ciebie?

Dla każdego, kto chciałby zadbać o swój wygląd i samopoczucie, zwiększyć ilość warzyw w codziennej diecie, przeprowadzić detoks od cukru i wysoko przetworzonej żywności. Dzięki wysokiej zawartości antyoksydantów, pomaga zachować młodość, wyciszyć stany zapalne i przywrócić równowagę. Szczególnie zalecana dla osób borykających się z nadwagą, chcących poprawić metabolizm, obniżyć poziom cholesterolu, oczyścić organizm, odzyskać witalność i poczuć przypływ energii.

Kaloryczność tej diety to ok. 1000 kcal.

 

Więcej
Czy dieta jest dla Ciebie?

Co otrzymasz?

Codzienne pod Twoimi drzwiami będzie czekać na Ciebie dieta o wysokiej gęstości odżywczej. W menu znajdziesz 4 posiłki: dwa soki, koktajl i odżywczą sałatkę. Z dbałości o jakość produktów, w dietach sirtuinowych używamy Moya Matcha, która jest ekologiczną i najwyższej jakości dostępną na rynku sproszkowaną matchą. Wszystkie dania pakujemy w eko pudełka, a butelki zrobione są z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Kliknij i sprawdź menu na najbliższy tydzień.

Więcej
Co otrzymasz?

Zasady diety
Co powinieneś wiedzieć?

Dieta SIRTFOOD, znana również jako dieta Adele, została opracowana przez ekspertów w dziedzinie żywienia, A.Gugginsa i G.Mattena. Ta kilku etapowa kuracja jest sposobem na szczupłą sylwetkę, dobre samopoczucie, poprawę funkcjonowania organizmu. Jej sekret tkwi w spożywaniu produktów roślinnych bogatych w polifenole (antyoksydanty) przy jednoczesnym czasowym obniżeniu kaloryczności posiłków. W ten sposób w naszym ciele zostają aktywowane białka zwane sirtuinami. Sirtuiny to enzymy młodości i długowieczności, regulują wiele procesów metabolicznych, m.in. związanych z gospodarką tłuszczową i węglowodanową, biorą również udział w procesach naprawy DNA.

Rekomendowany czas stosowania Diety SIRTFOOD Etap 1 to 3 do 7 dni. Następnie zaleca się rozpoczęcie Etapu 2. W celu dobrania optymalnego czasu trwania diety zalecamy skontaktować się z dietetyczką Małgorzatą Wrzak.

 

Więcej
Zasady diety <br> Co powinieneś wiedzieć?
Ta kilku etapowa kuracja jest sposobem na szczupłą sylwetkę, dobre samopoczucie, poprawę funkcjonowania organizmu. Jej sekret tkwi w spożywaniu produktów roślinnych bogatych w polifenole (antyoksydanty).
Mamy dla Ciebie również:
Sirtfood Etap 2

Sirtfood Etap 2

Sirtuinowa Lekka

Sirtuinowa Lekka

Potrzebujesz specjalistycznej pomocy dietetycznej? Zapraszamy na wizytę do gabinetu - Holistyczne Odżywianie. Gabinet