***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów

Dieta Beauty

Dieta Beauty

Od 90 zł / dzień

1300
1600
1900
package info

Pamiętaj! Ekologiczne opakowania otrzymasz w cenie zestawu

Nasz catering certyfikowany jest przez:

Czy dieta jest dla Ciebie?

Dietę Beauty, stworzoną z myślą o kompleksowej trosce o piękno od wewnątrz. Nasza dieta nie tylko dostarcza smacznych posiłków, ale również skupia się na składnikach, które mają pozytywny wpływ na kondycję skóry, opóźniają procesy starzenia się oraz wspierają ogólną odporność organizmu. Dieta stanowi skuteczną odpowiedź na problemy z nadmiernie przetłuszczającą się cerą i włosami, przewlekłe zmęczenie oraz wypadające włosy, które często są rezultatem zaburzeń gospodarki hormonalnej, niedoborów pokarmowych oraz nieodpowiedniego stylu życia. Dodatkowo, dieta Beauty może efektywnie pomóc w redukcji masy ciała.Kaloryczność diety ok. 1300 kcal, 1600 kcal, 1900 kcal.

Więcej
Czy dieta jest dla Ciebie?

Co otrzymasz?

KLIKNIJ i sprawdź menu na najbliższy tydzień.

Codzienne pod Twoimi drzwiami będzie czekać na Ciebie dieta o wysokiej gęstości odżywczej. W menu znajdziesz 4 posiłki: Śniadanie, II Śniadanie, Obiad, Kolacja oraz Beauty Booster – formuła anti-ageing ze świdośliwą oraz roślinnym kolagenem.

 

Więcej
Co otrzymasz?

Zasady diety
Co powinieneś/aś wiedzieć?

Stosowanie diety Beauty to nie tylko dbałość o zewnętrzny wygląd, lecz również inwestycja w zdrowie ogólne i dobry stan psychofizyczny. Pamiętajmy, że nasze ciało działa jak skomplikowany mechanizm, gdzie dbałość o każdy detal ma znaczący wpływ na całość. Dlatego warto zadbać o siebie holistycznie, rozumiejąc, że piękno i zdrowie idą ze sobą w parze. Warto wiedzieć, że skóra to nie tylko osłona zewnętrzna, ale również bariera ochronna, chroniąca przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Dlatego koncentrując się jedynie na zewnętrznej pielęgnacji, nie możemy zapominać o kluczowym aspekcie – dostarczaniu organizmowi odpowiednich składników odżywczych.

Odpowiednia dieta, bogata w antyoksydanty, witami. ny i minerały, to klucz do zdrowej i promiennej skórySkładniki takie jak roślinny kolagen, zawarty w Beauty booster, działają od wewnątrz, wspierając naturalne procesy regeneracji skóry. Dodatkowo, świdośliwa, bogata w cenne składniki odżywcze, wspomaga utrzymanie skóry w dobrej kondycji.

Zadbajmy o nasze ciało holistycznie, pamiętając, że każdy element wpływa na całość. Dieta Beauty to nie tylko recepta na piękną skórę, włosy i paznokcie, ale również klucz do ogólnego dobrego samopoczucia i zdrowia. Odpowiedzialność za nasze ciało zaczyna się od środka, a dbanie o siebie to inwestycja w przyszłość.

Najważniejsze składowe Diety Beauty:

Antyoksydanty
Ochrona przed stresem oksydacyjnym, który przyspiesza procesy starzenia się skóry. Znajdują się one w warzywach liściastych, orzechach czy owocach jagodowych.

Omega-3 i Omega-6.
Kwasy tłuszczowe wspomagają nawilżenie skóry, redukując tym samym widoczność zmarszczek. Znajdziemy je m.in. w tłustych rybach , nasionach chia oraz oleju lnianym.

Witaminy A, C i E
Wartościowe składniki, które wspierają produkcję kolagenu i elastyny, poprawiając jędrność skóry. Znajdziemy je w warzywach i owocach o intensywnym kolorze.

Kolagen roślinny
Dlaczego dbanie o skórę od wewnątrz jest tak ważne?

Skóra to największy organ naszego ciała, a jej kondycja wpływa na nasze zdrowie ogólne. Koncentrując się tylko na zewnętrznej pielęgnacji, bez dostarczania odpowiednich składników odżywczych, które pomagają w utrzymaniu zdrowego wyglądu skóry, hamując procesy starzenia oraz wzmacniając naturalne mechanizmy obronne organizmu, nie uzyskamy oczekiwanych efektów. Dobrze pamiętać, że piękna skóra to przede wszystkim zdrowa skóra. Po dwudziestym piątym roku życia znacząco spada poziom kolagenu produkowanego przez organizm. Mniejsza ilość kolagenu odbija się na wyglądzie fizycznym: skóra wiotczeje i traci elastyczność, staje się sucha, powstają przebarwienia. Używany przez nas produkt dostarcza kluczowe składniki do budowy kolagenu – potrzebne aminokwasy w odpowiednim stosunku oraz witaminę C – kofaktor enzymów syntetyzujących kolagen. To pierwszy tego typu wegański produkt, którego skład w pełni odzwierciedla skład ludzkiego kolagenu. Zawiera aminokwasy egzogenne. Jest cennym źródłem białka wzbogacającym dietę wegańską. Uzyskany z nasion brązowego ryżu, grochu, dyni i słonecznika.

Więcej
Zasady diety <br>Co powinieneś/aś wiedzieć?
Mamy dla Ciebie również:
Potrzebujesz specjalistycznej pomocy dietetycznej? Zapraszamy na wizytę do gabinetu - Holistyczne Odżywianie. Gabinet