👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Opole
image image

Najlepszy catering wegański Opole

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Sprawdź, jak urozmaicone i pyszne dania roślinne oferuje nasza firma cateringowa w Opolu?

W naszej firmie cateringowej dietetycy posiadają wiedzę na temat prawidłowego komponowania menu co pozwoli Ci zawsze zachować formę, utrzymać pożądaną wagę oraz czuć się energicznym i produktywnym przez cały dzień. Aby osiągnąć te cele, nie trzeba stosować rygorystycznych diet ani odżywiać się według schematu. Za pomocą prostych zasad zdrowej diety roślinnej możesz wzmocnić organizm, odnowić komórki, poprawić kondycję skóry i włosów, oraz trawienie. Właściwie zaplanowana wegetariańska i wegańska dieta pudełkowa jest zdrowa i pożywna, odpowiednia dla osób w każdym wieku, kobiet w ciąży i karmiących piersią, sportowców, a także może pomóc w profilaktyce niektórych chorób.

Na czym polega plan żywieniowy jaki oferuje catering wegański Opole?

Wiele osób myśląc o przejściu na dietę roślinną zadaje sobie pytanie: czy będzie to korzystne dla mojego zdrowia? Czy wegańska dieta pudełkowa może zapewnić mi wszystko, czego potrzebuję do satysfakcjonującego życia? W naszym cateringu wegańskim dietetycy opracowują plany żywieniowe oparte na produktach roślinnych, oferujemy również programy dla wegetarian, do których wprowadzamy nabiał i jajka oraz ryby i owoce morza. O każdej z diet naszego cateringu możesz poczytać na naszej stronie internetowej.

Odżywianie oparte na pełnoziarnistych pokarmach roślinny z całkowitym wykluczeniem z diety produktów pochodzenia zwierzęcego, może być kompletne, odpowiednie i bezpieczne dla zdrowia. Dieta jest odpowiednio zbilansowana i podczas jej opracowania przestrzegane są określone zasady. Diety roślinne są korzystne dla zdrowia i pomagają w zmniejszeniu ryzyka wystąpienia i postępu powszechnych, niebezpiecznych chorób.

Więcej

W naszym cateringu wegańskim w Opolu dostępne są diety poprawiające stan zdrowia:

  • Dieta Klasyczna – pozwala zmienić nawyki żywieniowe, zredukować wagę, bez odczuwania ciągłego łaknienia i uzyskać większy poziom energii.
  • Dieta Niski IG – przyczynia się do uregulowania poziomu cukru i glukozy we krwi.
  • Dieta Mama – regeneruje organizm kobiety po porodzie oraz w czasie karmienia piersią.
  • Dieta Ratunek dla wątroby – to bezpieczny sposób na odtłuszczenie wątroby oraz uwolnienie jej z patogenów i toksyn.
  • Dieta Low-FODMAP – ma związek z ograniczeniem jedzenia produktów zawierających łatwo fermentujące węglowodany. Wspiera w walce z problemami trawienia.

Jakie są korzyści z odżywiania roślinnego które zapewnia wegańska dieta pudełkowa Opole?

Należy zrozumieć, że samo przejście na dietę roślinną nie oznacza automatycznego przejścia na dietę zdrową, a niezbilansowana dieta może wiązać się z określonymi zagrożeniami. Dlatego aby odnieść korzyści ze zmiany nawyków żywieniowych powinieneś skorzystać z pomocy profesjonalistów. Nasz catering dietetyczny przygotuje dla Ciebie wegańską dietę pudełkowa z dostawą, do domu która będzie dobrze zbilansowana, smaczna i dostarczona pod same drzwi. Dieta roślinna może być korzystna, ponieważ wiele pokarmów roślinnych ma niską zawartość tłuszczów nasyconych i wysoką zawartość błonnika. Jednak wymaga ona starannego planowania. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z naszym dietetykiem i wybierz dietę dopasowaną w 100% do potrzeb Twojego organizmu. Spożywając warzywa, owoce, ziarna, orzechy, pestki a w przypadku wegetarian również nabiał, jajka, ryby stracisz nadwagę, odzyskasz dobre samopoczucie i koncentrację uwagi a Twój stan zdrowia ulegnie poprawie. Twój organizm zostanie wyposażony w witaminy, minerały, antyoksydanty, makroelementy, błonnik i aminokwasy.

Więcej

Wegańska dieta pudełkowa w Opolu dla utraty wagi:

  • Dieta Ketogeniczna polega na znacznym ograniczeniu spożywania węglowodanów i wprowadzeniu do diety tłuszczów roślinnych co spowoduje, że organizm wejdzie w stan ketozy i rozpocznie spalanie nagromadzonego w organizmie tłuszczu.
  • Dieta Detoks sokowy to kuracja oczyszczająca organizm, niskokaloryczna i sprzyjająca zrzuceniu nadwagi.
  • Dieta Sirtuinowa – opiera się na jedzeniu produktów roślinnych bogatych w polifenole i obniżeniu kaloryczności posiłków.

Nie głodujemy, nie staramy się jeść mało! Pamiętamy: głód często zamienia się w swoje przeciwieństwo – przejadanie się. Zdrowa żywność najczęściej ma niewiele kalorii na jednostkę masy lub objętości (warzywa, produkty pełnoziarniste), chociaż zdarzają się wyjątki (na przykład orzechy). Po rozmowie z dietetykiem naszego cateringu będziesz wiedzieć, jakie produkty roślinne i w jakich ilościach możesz spożywać. Natomiast wegańska dieta pudełkowa Proteinowa dedykowana jest sportowcom ze zwiększonym wydatkiem energetycznym, przyspiesza budowę i regenerację mięśni po treningu.

Jak catering wegański i wegetariański wpłynie na Twoje życie?

Nasza firma cateringowa prowadzi usługę cateringu wegańskiego i wegetariańskiego, więc każda osoba na diecie roślinnej znajdzie program żywienia odpowiedni dla siebie. Zdrowa wegetariańska lub wegańska dieta pudełkowa pomaga zapobiegać chorobom, w tym cukrzycy, chorobom serca, naczyniowo-mózgowym, tarczycy, nadciśnieniu tętniczemu, wysokiemu cholesterolowi itd. Praktyki zdrowego odżywiania rozpoczynają się na wczesnym etapie życia – karmienie piersią sprzyja zdrowemu wzrostowi, poprawia rozwój poznawczy i może zapewnić długoterminowe korzyści zdrowotne. Na przykład zmniejszając ryzyko nadwagi, otyłości i rozwoju chorób w późniejszym życiu. Nasz catering dietetyczny zapewni Ci odżywianie się tylko produktami roślinnymi (dieta wegańska) lub w połączeniu z nabiałem, jajkami i rybami (dieta wegetariańska) przyczyni się do poprawy zdrowia, redukcji wagi i poprawy samopoczucia.

Podsumowanie

Energia dostarczana do organizmu (w kaloriach) musi być zbilansowana z energią wydatkowaną. Dietetycy z naszej firmy cateringowej w Opolu ProszeZdrowie sugerują, że całkowite spożycie tłuszczów nie powinno stanowić więcej niż 30% całkowitego spożycia energii, aby uniknąć niezdrowego przyrostu masy ciała i powinno towarzyszyć mu przejście z tłuszczów nasyconych na nienasycone i eliminacja tłuszczów trans. Zamów wegetariańską lub wegańską dietę pudełkową z naszego cateringu a Twoja dieta będzie zbilansowana, posiłki smaczne a Twoje cele zrealizowane!

Więcej