***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów

Sirtuinowa Lekka

Sirtuinowa Lekka

Od 82 zł / dzień

1250
1550
1850
2050
Zobacz menu
package info

Pamiętaj! Ekologiczne opakowania otrzymasz w cenie zestawu.

Nasz catering certyfikowany jest przez:

Czy dieta jest dla Ciebie?

Dla każdego, kto chciałby zdrowo się odżywiać, zadbać o swój wygląd i samopoczucie, zwiększyć ilość warzyw w codziennej diecie, przeprowadzić detoks od cukru i wysoko przetworzonej żywności. Dzięki wysokiej zawartości antyoksydantów, pomaga zachować młodość, wyciszyć stany zapalne i przywrócić równowagę. Szczególnie zalecana dla osób borykających się z nadwagą, chcących utrzymać prawidłową wagę ciała czy poprawić metabolizm.

Kaloryczność w dwóch wariantach ok. 1250 kcal, 1550 kcal, 1850 kcal i 2050 kcal.

Więcej
Czy dieta jest dla Ciebie?

Co otrzymasz?

Codzienne pod Twoimi drzwiami będzie czekać na Ciebie dieta o wysokiej gęstości odżywczej. W zależności od wariantu, w menu znajdziesz 5 posiłków: śniadanie, zupę, drugie danie, przepyszny deser i kolację z sokiem i koktajlem pełnymi przeciwutleniaczy lub bez nich. Z dbałości o jakość produktów, w dietach sirtuinowych używamy Moya Matcha, która jest ekologiczną i najwyższej jakości dostępną na rynku sproszkowaną matchą. Wszystkie dania pakujemy w eko pudełka, a butelki zrobione są z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Kliknij i sprawdź menu na najbliższy tydzień.

Więcej
Co otrzymasz?

Zasady diety
Co powinieneś wiedzieć?

Dieta o wysokiej gęstości odżywczej uruchamiająca sirtuiny. Niezwykłe działanie tej diety wynika z wysokiego udziału antyoksydantów, które m.in. pobudzają działanie sirtuin w naszym organizmie. Sirtuiny to enzymy młodości i długowieczności, regulują wiele procesów metabolicznych, m.in. związanych z gospodarką tłuszczową i węglowodanową, biorą również udział w procesach naprawy DNA.

Może być stosowana jako końcowy etap zmiany nawyków żywieniowych po przeprowadzonych kuracjach, np. diecie SIRTFOOD Etap 1 i Etap 2.

 

Więcej
Zasady diety <br> Co powinieneś wiedzieć?
Dzięki wysokiej zawartości antyoksydantów, pomaga zachować młodość, wyciszyć stany zapalne i przywrócić równowagę.
Mamy dla Ciebie również:
Potrzebujesz specjalistycznej pomocy dietetycznej? Zapraszamy na wizytę do gabinetu - Holistyczne Odżywianie. Gabinet