***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów

Protein

Protein

Od 83 zł / dzień

1500
1800
2000
2500
3000
Zobacz menu
package info

Pamiętaj! Ekologiczne opakowania otrzymasz w cenie zestawu.

Nasz catering certyfikowany jest przez:

Czy dieta jest dla Ciebie?

Dla każdego, kto chciałby zdrowo się odżywiać, zadbać o swoje samopoczucie, zwiększyć ilość warzyw i białka w codziennej diecie, przeprowadzić detoks od cukru i wysoko przetworzonej żywności. Polecana dla osób o regularnie ćwiczących o umiarkowanym zapotrzebowaniu energetycznym, będących w trakcie rehabilitacji, niedożywionych. Kaloryczność tej diety to ok. 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal i 3000 kcal.

Więcej
Czy dieta jest dla Ciebie?

Co otrzymasz?

Codzienne pod Twoimi drzwiami będzie czekać na Ciebie dieta o wysokiej gęstości odżywczej. W menu znajdziesz 4 posiłki: śniadanie, lunch: zupę i danie główne, kolację, a także sok i koktajl białkowy. Wszystkie dania pakujemy w eko pudełka, a butelki zrobione są z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Więcej
Co otrzymasz?

Zasady diety
Co powinieneś/aś wiedzieć?

Stawiamy na warzywa, które mają najwyższą gęstość odżywczą i dzięki temu nie tylko karmią nasze ciała, ale zapewniają im lekkość, dają energię, harmonizują i dostarczają dobroczynnych składników. Wysoka zawartość błonnika w diecie usprawnia pracę jelit, obniża poziom cukru i cholesterolu, pozytywnie wpływa na układ immunologiczny.

Koktajle białkowe są idealne dla osób regularnie ćwiczących, wspierają regenerację po treningu, ale sprawdzają się również w czasie długotrwałego unieruchomienia, złamań, oparzeń oraz rehabilitacji. Wspomagają proces odchudzania. Zwiększone zapotrzebowanie na białko mają osoby w chorobach nowotworowych, niedożywione, przewlekle chore. Przygotowujemy je tylko z naturalnych składników roślinnych o wysokiej gęstości odżywczej, są to m.in. białko konopne, dyniowe i słonecznikowe, ekologiczne mleka roślinne, orzechy, pestki, warzywa bogate w chlorofil, owoce i warzywa z dużą ilością antyoksydantów, bogate w składniki odżywcze maca i spirulina.

W koktajlach o pojemności 330 ml znajduje się ok. 25-30 g białka.

 

 

Więcej
Zasady diety <br>Co powinieneś/aś wiedzieć?
Koktajle białkowe są idealne dla osób regularnie ćwiczących, wspierają regenerację po treningu, ale sprawdzają się również w czasie długotrwałego unieruchomienia, złamań, oparzeń oraz rehabilitacji. Wspomagają proces odchudzania.
Mamy dla Ciebie również:
Potrzebujesz specjalistycznej pomocy dietetycznej? Zapraszamy na wizytę do gabinetu - Holistyczne Odżywianie. Gabinet