Holistyczne Odżywianie

Małgorzata Wrzak

Nazywam się Malgorzata Wrzak i jestem dietetyczką z wieloletnim doświadczeniem. Przez wiele lata swojej praktyki zawodowej zetknęłam się z licznymi teoriami i widywałam różne mody. Wiele z nich przemijało, w ich miejsce wymyślano coś innego. Niektóre okazywały się szkodliwe. Dlatego sama stosuję podejście, które nazywa holistycznym odżywianiem, łączące różne metody. Fachowa wiedza o odżywianiu jest ważna, ale warto wesprzeć ją intuicją. Każdy człowiek jest przecież niepowtarzalny, każdy ma inny organizm, którego potrzeby też się zmieniają zależnie od okoliczności, a nawet pór roku.

Uważam, że dobre są te systemy, które czerpią wzory z natury.  Ale przede wszystkim trzeba nauczyć się słuchać własnego ciała. To najważniejsze.

Sama lubię zdrowo jeść i przygotowywać zdrowe posiłki dla bliskich. Zamiłowanie do zdrowej kuchni łączę na co dzień ze zrównoważonym trybem życia. Prowadzę gabinet dietetyczny pod nazwą Holistyczne Odżywianie, biorę udział w wielu konferencjach oraz prowadzę autorskie wykłady na obozach wyjazdowych, dla dużych firm i korporacji. Holistyczne odżywianie to według mnie świadomość, że to, co jemy, ma ogromny wpływ na nasze zdrowie fizyczne, psychiczne i duchowe. Wynikająca z tej filozofii metoda odżywiania dostarcza wielu korzyści zdrowotnych. Zapewnia zdrowie i dobre samopoczucie na każdym poziomie. W metodzie Holistyczne Odżywianie wykorzystuję głównie nieprzetworzone produkty roślinne, przywracające równowagę organizmu (homeostazę) posty oczyszczające oraz planowanie pór posiłków zgodnie ze szczytem aktywności poszczególnych narządów wewnętrznych człowieka. Od wielu lat zajmuję się również zagadnieniem postu leczniczego opracowanego przez dr Ewę Dąbrowską. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu klientów tą dietą zaowocowało licznymi sukcesami.

Umów się na wizytę

Gabinet:
ul. Madalińskiego 7
33-332 Kraków

Umów się na wizytę:
+ stacjonarnie (adres gabinetu)
+ konsultację telefoniczną
+ konsultację online (skyp)

tel. 881 591 205

Moje wykłady

Zawsze chętnie dzielę się wiedzą, dlatego otworzyłam swój kanał edukacyjny. Mam nadzieję, że moje wykłady przybliżą wam tematykę zdrowego odżywiania oraz dadzą narzędzia do samodzielnej pracy. Jeżeli wolisz czytać to zapraszam również na bloga.