***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
hero image
image image

Gabinet
Holistyczne Odżywianie

Holistyczne Odżywianie

Nazywam się Małgosia Wrzak, jestem dietetyczką z wieloletnim doświadczeniem, pomysłodawczynią i współzałożycielką Proszę Zdrowie.

Przez wiele lat swojej praktyki zawodowej zetknęłam się z licznymi teoriami i widywałam różne mody żywieniowe. Wiele z nich przeminęło bezpowrotnie, w ich miejsce wymyślono coś nowego. 

Niektóre z nich okazywały się szkodliwe. Dlatego sama stosuję podejście, które nazywam holistycznym odżywianiem – łączące różne metody, czerpiąc z wielu źródeł i osiągając tym samym zauważalne efekty. 

Fachowa wiedza o odżywianiu jest istotna, ale warto wesprzeć ją intuicją. Każda matka wie co jest dobre dla dziecka, nie potrzebuje porad ani niezliczonej ilości książek. To nazywam dobrą intuicją, w moim przypadku wywodzącą się z wieloletniej praktyki zawodowej. 

Wszyscy jesteśmy inni, każdy człowiek jest przecież niepowtarzalny, ma inny organizm, którego potrzeby też się zmieniają zależnie od okoliczności, a nawet pór roku. Nie można uogólnić diety dla całej populacji do podziału np. na grupy krwi, bo jak logicznie podzielić prawie 8 miliardów ludzi na kilka grup.

Sama lubię zdrowo jeść i przygotowywać zdrowe posiłki dla bliskich. Holistyczne odżywianie to według mnie świadomość, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne – „w zdrowym ciele zdrowy duch”.

Wynikająca z tej filozofii metoda odżywiania zapewnia zdrowie i dobre samopoczucie. W holistycznym odżywianiu i planowaniu diet w zgodzie z nim wykorzystuję głównie nieprzetworzone produkty roślinne, przywracające równowagę, posty oczyszczające oraz planowanie pór posiłków zgodnie ze szczytem aktywności poszczególnych narządów wewnętrznych człowieka.

Więcej
Uważam, że dobre są te systemy, które czerpią wzory z natury. Ale przede wszystkim trzeba nauczyć się słuchać własnego ciała – to najważniejsze.
image

Umów się na wizytę

Konsultację telefoniczną

Spotkanie na Skype

person image

Moje wykłady

Zawsze chętnie dzielę się wiedzą, dlatego otworzyłam swój kanał edukacyjny. Mam nadzieję, że moje wykłady przybliżą wam tematykę zdrowego odżywiania oraz dadzą narzędzia do samodzielnej pracy. Jeżeli wolisz czytać, to zapraszam również na bloga.