***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów

Dieta Basic

Dieta Basic

Od 62 zł / dzień

1200
1500
1800
2000
Zobacz menu
package info

Pamiętaj! Ekologiczne opakowania otrzymasz w cenie zestawu.

Nasz catering certyfikowany jest przez:

Czy dieta jest dla Ciebie?

Dla każdego, kto chciałby zdrowo się odżywiać, zadbać o swoje samopoczucie, zwiększyć ilość warzyw w codziennej diecie, przeprowadzić detoks od cukru i wysoko przetworzonej żywności. Polecana dla osób o umiarkowanym zapotrzebowaniu energetycznym. Kaloryczność w dwóch wariantach ok. 1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal i 2000 kcal.

 

Więcej
Czy dieta jest dla Ciebie?

Co otrzymasz?

Codzienne pod Twoimi drzwiami będzie czekać na Ciebie dieta o wysokiej gęstości odżywczej. W zależności od wariantu, w menu znajdziesz. W pełnej wersji menu znajdziesz 6 posiłków: śniadanie, zupa, danie drugie, kolacja i 2 soki.

Wszystkie dania pakujemy w eko pudełka, a butelki zrobione są z plastiku pochodzącego z recyklingu.

KLIKNIJ i sprawdź menu na najbliższy tydzień.

Więcej
Co otrzymasz?

Zasady diety
Co powinieneś wiedzieć?

Stawiamy na warzywa, które mają najwyższą gęstość odżywczą i dzięki temu nie tylko karmią nasze ciała, ale zapewniają im lekkość, dają energię, harmonizują i dostarczają dobroczynnych składników. Wysoka zawartość błonnika w diecie usprawnia pracę jelit, obniża poziom cukru i cholesterolu, pozytywnie wpływa na układ immunologiczny.

Więcej
Zasady diety <br> Co powinieneś wiedzieć?
Wysoka zawartość błonnika w diecie usprawnia pracę jelit, obniża poziom cukru i cholesterolu, pozytywnie wpływa na układ immunologiczny.
Mamy dla Ciebie również:
Potrzebujesz specjalistycznej pomocy dietetycznej? Zapraszamy na wizytę do gabinetu - Holistyczne Odżywianie. Gabinet