***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Jastrzębie Zdrój
image image

Najlepszy catering wegański Jastrzębie Zdrój

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Catering wegański Jastrzębie Zdrój, czyli usługa, która rozpieszcza smakiem i jakością

Nasz catering wegański Jastrzębie Zdrój to usługa, która łączy w sobie perfekcyjny smak, jak również doskonałą jakość. Jak udało nam się uzyskać takie doskonałe rezultaty? Przede wszystkim dbamy o wysoką naturalność naszej oferty. W tym celu wykonujemy zakupy tylko i wyłącznie u lokalnych dostawców, plantatorów, jak również hodowców. To małe przedsiębiorstwa, które dbają o świeżość, zadowolenie swoich klientów. Ich towar jest pozbawiony sztucznych środków chemicznych. W praktyce oznacza to, że w naszym jedzeniu nie odnajdą Państwo konserwantów spożywczych, barwników, jak również polepszaczy smaku. Takie rozwiązanie jest gwarancją najwyższej klasy wykonania naszej usługi gastronomicznej. Może ona zostać serwowana także dla dzieci, już od 3 roku życia, kobietom w ciąży, czy karmiącym piersią. Na szczególną uwagę zasługuje także fakt, że nasze menu opracowane jest przez dietetyków. Nie są to tylko posiłki smaczne, ale także pełnowartościowe oraz doskonale zbilansowane. Finalnym wykonaniem jedzenia zajmują się nasi wykwalifikowani szefowie kuchni. To dzięki ich pasji i pełnemu zaangażowaniu, każdy posiłek spełnia najwyższe standardy higieny i czystości. Dodatkowo całe menu jest przygotowane w sposób niezwykle estetyczny, co wzmaga apetyt i zachęca do konsumpcji. Dzięki temu nasze posiłki stają się najprzyjemniejszą częścią całego dnia.

 

Dieta wegańska Jastrzębie Zdrój Proszę Zdrowie- co można wybrać?

Dieta wegańska Jastrzębie Zdrój naszej firmy cateringowej to bardzo obszerny zbiór wielu modeli żywienia, które dopasują się do wielu, indywidualnych potrzeb i preferencji organizmów. W najbardziej ogólnym ujęciu całą ofertę można podzielić na trzy grupy. Pierwsza z nich to diety wegańskie. Tutaj posiłki opracowane zostały tylko z wykorzystaniem produktów roślinnych. Są to więc rośliny strączkowe, orzechy, warzywa, owoce, grzyby, czy produkty pełnoziarniste. Druga opcja to diety wegetariańskie. W tym przypadku można w posiłkach odnaleźć także nabiał, pod różną postacią, jak również jaja, które są bardzo cennym i wartościowym składnikiem. Trzecia opcja to diety wegetariańskie z rybami, które jak sama nazwa wskazuje, zawierają mięso różnych gatunków ryb. Oprócz tego w naszej ofercie znalazły się modele żywienia specjalistycznego, którego przeznaczone jest przede wszystkim dla osób z konkretnymi chorobami przewlekłymi. Dla przykładu jest to dieta o niskim indeksie glikemicznym. Tutaj jadłospis stworzono tylko w oparciu o jedzenie, które nie wywołuje gwałtownych skoków insuliny oraz glukozy we krwi. Dzięki temu dieta staje się najlepszą formą leczenia dla osób z cukrzycą, bądź z insulinoopornością.

Więcej

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Nasz catering dietetyczny niesie ze sobą liczną gamę wielu korzyści. Jest to przede wszystkim doskonała nauka, że można jeść smacznie, bez wyrzeczeń, a przy tym prowadzić higieniczny tryb życia, pełny zdrowych nawyków żywieniowych. Po drugie, nasza dieta wegańska Jastrzębie Zdrój to idealna propozycja dla osób, które pragną dodać sobie sił witalnych i energii do działania. Już po kilku tygodniach stosowania będziemy mogli zaobserwować, że nasz organizm coraz szybciej się regeneruję, mamy więcej chęci do wykonania codziennych obowiązków. To również sprawia, że uda nam się odzyskać wewnętrzną harmonię oraz spokój ducha- nie będziemy rozdrażnieni, a każdy dzień przepełniony zostanie uśmiechem i zadowoleniem.

Nasz catering wegański Jastrzębie Zdrój to także opcja dla osób, które chcą zgubić wagę, poprawić swoją sylwetkę, przez co chcą wpłynąć również na swoje zdrowie psychiczne. Jedzenie jest lekkostrawne, przez co pomimo tego, że czujemy się syci, nasz organizm będzie tracił nagromadzoną tkankę tłuszczową.

Jeśli w Twoim życiu ma nastąpić zmiana na lepsze, z całą pewnością nasza usługa gastronomiczna będzie absolutnym strzałem w dziesiątkę. Niska cena, wygoda, pyszny smak, doskonała jakość, to tylko kilka cech, które definiują ofertę naszej marki. Postaw na sprawdzone rozwiązania i ciesz się ze zdrowego stylu życia każdego dnia. Do dzieła!.

Więcej