***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Starachowic i okolic
image image

Smaczny catering wegański Starachowice

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Poszukujesz sposobu na zmianę swoich nawyków żywieniowych? Potrzebujesz wsparcia w walce ze zbędnymi kilogramami? Chcesz jeść zdrowo i wartościowo? Jeśli tak, catering dietetyczny Proszę Zdrowie może okazać się opcją właśnie dla Ciebie. Wśród opracowanych pod okiem naszych ekspertów wariantów diety dostępne są opcje ketogeniczne, low fodmap, sirtuinowe, a także pakiety posiłków odpowiednie dla osób trenujących i na diecie redukcyjnej. Oferujemy kuchnię wegańską, bazującą na ozonowanych warzywach oraz owocach, a także dodatku wysokiej jakości tłuszczy roślinnych. Rezygnujemy z dodatku cukru, nabiału oraz przetworzonej żywności wzbogaconej o polepszacze – a mimo tego każdy posiłek zawiera w sobie maksimum wybornego smaku i aromatu.

Catering dietetyczny w Starachowicach i okolicy

Catering dietetyczny w Starachowicach i okolicy

Zamieszkujesz Starachowice? Wybraną dietę możemy dostarczać pod wskazany przez Ciebie adres na terenie Starachowic i okolic. Pakujemy nasze posiłki w taki sposób, aby zagwarantować im pełnię świeżości i smaku, który pokochasz.

Więcej