hero image
image image

Diety z dowozem do Torunia i okolic

Toruńskie pierniki przyciągają swoją oryginalnością i smakiem, tak samo jak diety pudełkowe z Cateringu Proszę Zdrowie, które dowożone są do Torunia i jego okolic. Chcąc dorównać toruńskim piernikom dbamy o to, aby nasze diety były różnorodne, oryginalne oraz nietuzinkowe. Już teraz każdy mieszkaniec Torunia i jego okolic może sięgnąć po nasze roślinne i bezglutenowe diety, aby sprawdzić, jak nam to założenie wychodzi.

Catering wegański Toruń

Catering wegański Toruń

W Cateringu Proszę Zdrowie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów, dlatego bardzo dużą uwagę przywiązujemy zarówno do składu posiłków zawartych w naszych dietach pudełkowych, jak i do ich wyglądu. Powszechne powiedzenie mówi: “jesteś tym, co jesz”. Z tego względu tworząc nasze posiłki stosujemy jedynie produkty naturalne, bez konserwantów, chemii i sztucznych dodatków. Nasz szef kuchni dba o to, aby menu było urozmaicone i nieszablonowe, a nasi kucharze wkładają całe swoje serca i zaangażowanie w przygotowywanie dań. W naszym cateringu dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych klientów, dlatego nasze diety są bombami witaminowymi. Dostarczamy w nich wielu składników odżywczych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. A jak wiadomo zdrowy organizm to lepsze samopoczucie. 

Nasz wegański i bezglutenowy catering z dostawą na terenie Torunia i jego okolic dba o środowisko naturalne, gdyż to właśnie z natury czerpiemy produkty, z których tworzymy nasze posiłki. Dlatego nasze diety pakujemy w eko pudełka, menu drukujemy na papierze w 100% z papieru z odzysku a butelki na nasze soki są produkowane z recyklingowanego plastiku. 

Oferujemy Wam 24 diety z dowozem do Torunia i jego okolic. Gwarantujemy, że każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie. Nasi dostawcy rozwożą Wasze zamówienia na terenie Torunia i jego okolic 6 dni w tygodniu. Samochody transportowe posiadają ciąg chłodniczy, dzięki czemu Wasze posiłki są zawsze świeże. Dodatkowo kurierzy dostarczają diety we wczesnych godzinach porannych, dzięki czemu możecie znaleźć je pod swoimi drzwiami od razu po wstaniu z łóżka. Koniec z zastanawianiem się co zrobicie sobie rano na śniadanie czy później na obiad!

Zaufaj nam i pozwól się Tobą zaopiekować! Dokładamy wszelkich starań, aby na twarzy naszych klientów codziennie widniał szeroki uśmiech. Nie zwlekaj i zamów wybraną dietę pudełkową z dostawą do Torunia i jego okolic. Pracujemy i tworzymy z pasją – specjalnie dla Ciebie i Twoich bliskich!

Więcej