hero image
image image

Diety z dowozem do Rzeszowa i okolic

Cieszymy się, że obszar dowozu coraz bardziej się rozrasta. Dzięki temu ze swoją dietą możemy się dzielić z coraz większą liczbą mieszkańców Polski – także Rzeszowa i jego okolic. Oferowane przez nas wegańskie i bezglutenowe diety z dowozem do klienta zadbają zarówno o potrzeby Twojego ciała, jak i o dobre samopoczucie każdego z Was. W cateringu Proszę Zdrowie dobrze wiemy, jak zadbać nawet o najbardziej wymagającego klienta mieszkającego zarówno w Rzeszowie, jego okolicach jak i innych częściach Polski.

Catering wegański Rzeszów

Catering wegański Rzeszów

W naszym wegańskim i bezglutenowym cateringu stawiamy na jakość produktów, z których przygotowujemy potrawy dla naszych klientów. Dlatego też nasze dania są tworzone ze świeżych i naturalnych produktów wspierających zdrowie – bez konserwantów, chemii i sztucznych dodatków. Na naszej kuchni stawiamy na naturalność – nie używamy sztucznych aromatów, żywności przetworzonej czy półproduktów. Za to wszystko od początku tworzymy sami, z najlepszej jakości składników, doprawiając tym co dała nam natura! 

Chcemy pokazać mieszkańcom Rzeszowa, okolic jak i reszty Polski, że dieta nie jest dogmatem i może się zmieniać wraz z naszymi potrzebami, metryką czy porą roku. Dlatego też w naszej ofercie znajdziecie różnorodne dodatki do diet tworzone z różnych sezonowych produktów takie jak na przykład shoty odpornościowe w edycji jesienno-zimowej! Zależy nam na tym, aby nasze jedzenie było prawdziwe. Chcemy, abyście czuli przyjemność ze spożywania naszych diet! 

Zaufajcie nam i pozwólcie się Wami zaopiekować! Nie zwlekajcie i zamówcie wybraną dietę pudełkową z dostawą do Rzeszowa i jego okolic. Chcemy wziąć Was pod swoje skrzydła i pokazać, że dieta może być przyjemnością!

Więcej