hero image
image image

Diety z dowozem do Poznania i okolic

Chcesz zgubić kilka zbędnych kilogramów, znormalizować swoją masę ciała czy po prostu poprawić swoje samopoczucie? Proszę Zdrowie – Wegański i Bezglutenowy Catering Dietetyczny z dowozem do Poznania i okolic jest trafnym  wyborem! Nasze wegańskie i bezglutenowe diety to zbilansowane posiłki dostarczające najważniejszych składników odżywczych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dzięki nim poczujesz zastrzyk nowej energii, poprawi się Twoje samopoczucie, unormuje się Twoja masa ciała, dzięki czemu poprawi się nie tylko Twoja sylwetka, ale również pewność siebie!

Catering wegański Poznań

Catering wegański Poznań

W Cateringu Proszę Zdrowie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów mieszkających w Poznaniu, okolicach, jak i całej Polsce, dlatego bardzo dużą uwagę przywiązujemy do składu posiłków zawartych w naszych roślinnych i bezglutenowych dietach pudełkowych. Z tego względu tworząc nasze posiłki stosujemy jedynie produkty naturalne, bez konserwantów, chemii i sztucznych dodatków. Nasz szef kuchni dba o to, aby menu było urozmaicone i nieszablonowe, a nasi kucharze wkładają całe swoje serca i zaangażowanie w przygotowywanie dań. Dodatkowo chcemy pokazać mieszkańcom Poznania, okolic jak i reszty Polski, że dieta nie musi być dogmatem i może się zmieniać wraz z naszymi potrzebami, metryką czy porą roku. Wyznajemy zasadę, że elastyczna i urozmaicona dieta, to najlepsza dieta. Dlatego też w naszej ofercie Wegańskiej Spiżarni znajdziecie różnorodne dodatki do diet tworzone z różnych sezonowych produktów takie jak na przykład trzy różnorodne szoty odpornościowe w edycji jesienno-zimowej! Zależy nam na tym, aby nasze jedzenie było prawdziwe. Chcemy, abyście czuli przyjemność ze spożywania naszych diet! Dlatego też wychodząc Wam naprzeciw stworzyliśmy 24 warianty diet, aby każdy mieszkaniec Poznania oraz okolic mógł znaleźć coś dla siebie. 

Nasz wegański i bezglutenowy catering z dostawą na terenie Poznania i jego okolic dba o środowisko naturalne, gdyż to właśnie z niego czerpiemy produkty do przygotowania naszych dań. Dlatego nasze diety pakujemy w eko pudełka, menu drukujemy na papierze w 100% z papieru z odzysku, a butelki na nasze soki są produkowane z recyklingowanego plastiku. 

Nie czekajcie dłużej i wybierzcie nasz catering z dostawą do Poznania i okolic! Dołożymy wszelkich starań, żebyście byli naszymi kolejnymi zadowolonymi klientami! Pozwólcie nam się Wami zaopiekować – to nasza pasja i powołanie.

Więcej