hero image
image image

Diety z dowozem do Lublina i okolic

Proszę Zdrowie – Wegański i Bezglutenowy Catering Dietetyczny poszerza swoje obszary dostaw, aby trafić do klientów w każdej części Polski. Dlatego też rozszerzyliśmy strefę naszych dostaw o Lublin i jego okolice. Teraz każdy mieszkaniec Lublina i okolic może skorzystać z naszych usług i zamówić nasze wegańskie i bezglutenowe diety z dowozem pod same drzwi Waszych domów! Chcemy zapewnić Wam to co najlepsze, zadbać o wasze zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne.

Catering wegański Lublin

Catering wegański Lublin

Jak to robimy? Przygotowujemy dla Was potrawy ze świeżych i naturalnych produktów. Dzięki nam każdy z Was może cieszyć się zbilansowanymi, pysznymi i świeżymi posiłkami. Podstawą naszych diet są produkty bez konserwantów, chemii i sztucznych dodatków. Nasza filozofia to nie tylko zdrowe jedzenie, ale również przyjemność z niego płynąca! Dbamy o to, aby nasze potrawy nie tylko dobrze smakowały, ale też pysznie wyglądały. Nasze menu jest różnorodne oraz nieszablonowe. Staramy się, aby każdy dzień z naszym cateringiem był inny i wyjątkowy. 

Nasz wegański i bezglutenowy catering z dostawą na terenie Lublina i jego okolic dba o środowisko naturalne, gdyż to właśnie z natury czerpiemy produkty, z których tworzymy nasze posiłki. Dlatego też nasze diety pakujemy w pudełka przyjazne środowisku, butelki na nasze soki są produkowane z recyklingowanego plastiku, a menu dla klientów drukujemy na papierze wykonanym w 100% z papieru z odzysku. 

Zaufaj nam i pozwól się Tobą zaopiekować! Dokładamy wszelkich starań, aby na twarzy naszych klientów codziennie widniał szeroki uśmiech. Nie zwlekaj i zamów wybraną dietę pudełkową z dostawą do Lublina i jego okolic. Pracujemy i tworzymy z pasją – specjalnie dla Ciebie i Twoich bliskich! Drodzy mieszkańcy Lubelszczyzny zapraszamy Was do skorzystania z naszych usług!

Więcej