hero image
image image

Diety z dowozem do Kołobrzegu i okolic

Morza szum, ptaków śpiew, a wśród tych pięknych nadmorskich krajobrazów Catering Proszę Zdrowie, który poszerzył swoją strefę dostaw o Kołobrzeg i jego okolice. Chcemy zapewnić mieszkańcom Kołobrzegu i okolic smaczne, zdrowe i świeże diety pudełkowe z dowozem do Kołobrzegu i okolic pod same drzwi naszych klientów.

Catering wegański Kołobrzeg

Catering wegański Kołobrzeg

Nasze diety tworzone są z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu naszych klientów. Dlatego też produkty, których używamy są całkowicie pozbawione konserwantów, sztucznych dodatków czy wszechobecnej w dzisiejszych czasach chemii. Dokładamy wszelkich starań, aby mieszkańcy Kołobrzegu, okolic jak i reszty Polski byli zadowoleni z przygotowywanych przez nas posiłków. Nasi kucharze wkładają całe swoje serca i zaangażowanie w przygotowanie dań, które na długo zapadną Wam w pamięć. Za to nasz Szef Kuchni dba o to, aby menu było urozmaicone i nieszablonowe. 

Chcesz zgubić kilka zbędnych kilogramów czy po prostu poprawić swoje samopoczucie. Proszę Zdrowie – Wegański i Bezglutenowy Catering Dietetyczny z dowozem do Kołobrzegu i okolic jest w takich przypadkach najlepszym wyborem! Nasze diety to zbilansowane posiłki dostarczające najważniejszych składników odżywczych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

W Cateringu Proszę Zdrowie każdy mieszkaniec Kołobrzegu i jego okolic znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie znajdują się zbilansowane 24 roślinne i bezglutenowe diety z dostawą do Kołobrzegu i jego okolic 6 dni w tygodniu. Każda z diet jest inna, dlatego też macie duży wachlarz możliwości. W razie wątpliwości zawsze możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, panią Małgosią, która pomoże Wam wybrać odpowiednią dla Was dietę. Nasi kurierzy rozwożą Wasze zamówienia w specjalnie przystosowanych do tego samochodach. Dzięki temu zachowany jest ciąg chłodniczy, a Wasze potrawy są dostarczone do Waszych domów w Kołobrzegu i okolicach świeże – jakby były przygotowywane na miejscu! 

W Cateringu Proszę Zdrowie dobrze wiemy o tym, że urozmaicona dieta to najlepsza dieta. Dlatego nasi kucharze na czele z Szefem Kuchni każdego dnia dbają o to, aby dania dostarczane na terenie całej Polski, jak i w Kołobrzegu i jego okolicach, były różnorodne i nieszablonowe. Koniec ze schematycznym jedzeniem!

Nie zwlekaj i daj nam szansę już dziś! Zrobimy wszystko, abyś dołączył do grona naszych zadowolonych klientów! Zapraszamy wszystkich mieszkańców Kołobrzegu i okolic do skorzystania z naszej oferty!

Więcej