hero image
image image

Diety z dowozem do Kielc i okolic.

Szukacie cateringu, który zagwarantuje Wam wysoką jakość oferowanych diet z dowozem do Kielc i okolic? Nie mogliście trafić lepiej! Catering Proszę Zdrowie oferuje swoim klientom 24 diety pudełkowe dowożone do Kielc i okolic przez naszych dostawców 6 dni w tygodniu pod same drzwi Waszych domów. Gwarantujemy, że każdy z mieszkańców Kielc i okolic znajdzie u nas coś dla siebie!

Catering wegański Kielce

Catering wegański Kielce

Nasze roślinne i bezglutenowe diety pudełkowe z dowozem do Kielc i okolic tworzone są z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu naszych klientów. Dlatego też produkty, których używamy są całkowicie pozbawione konserwantów, sztucznych dodatków czy wszechobecnej w dzisiejszych czasach chemii. Dodatkowo używane przez nas warzywa i owoce są przed obróbką dokładnie myte i ozonowane, tym samym pozbywając się z nich ewentualnych zanieczyszczeń niewidocznych gołym okiem. Nasza filozofia to nie tylko zdrowe jedzenie, ale również przyjemność z niego płynąca! Zależy nam, aby nasze diety dowożone do Kielc, okolic jak i całej Polski były zdrowe, odżywcze, smaczne oraz przygotowywane prosto z serca, o co dba cała załoga naszego cateringu. Na naszej kuchni nie ma cukru, złej jakości tłuszczu, gotowych półproduktów czy żywności przetworzonej. Wszystko wykonujemy sami od podstaw, a wiele produktów ma certyfikaty BIO.

Codziennie dbamy o to, aby zamówione przez Was diety zostały do Was dostarczone świeże – jakby były dopiero co przygotowane w Waszych domach. Dlatego też nasi dostawcy wożą je w specjalnych samochodach, które utrzymują ciąg chłodniczy. Dzięki temu możecie cieszyć się pysznymi dietami pudełkowymi z Cateringu Proszę Zdrowie na terenie Kielc i okolic. 

Nie zwlekaj dłużej i pozwól nam się Tobą zaopiekować! Dostawy od cateringu Proszę Zdrowie są niezmiennie dostępne w Kielcach i jego okolicach! Zadbaj o siebie i swoich bliskich. Wybierz Wegański i Bezglutenowy Catering Proszę Zdrowie z dowozem do klienta w Kielcach i okolicach i ciesz się zdrowiem i dobrym samopoczuciem!

Więcej