hero image
image image

Diety z dowozem do Gorzowa Wielkopolskiego i okolic

Tak! To możliwe! Catering Proszę Zdrowie dowozi swoje wegańskie i bezglutenowe diety pudełkowe do Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Dlatego każdy mieszkaniec Gorzowa i jego okolic może skorzystać z naszych usług! Oferujemy Wam 24 diety z dowozem do Gorzowa i okolic, z których każdy z Was może wybrać coś dla siebie. Nasi dostawcy rozwożą Wasze zamówienia na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i jego okolic 6 dni w tygodniu. Samochody transportowe posiadają ciąg chłodniczy, dzięki czemu Wasze posiłki są zawsze świeże. Dodatkowo kurierzy dostarczają diety we wczesnych godzinach porannych, dzięki czemu możecie znaleźć je pod swoimi drzwiami od razu po wstaniu z łóżka.

Catering wegański Gorzów Wielkopolski

Catering wegański Gorzów Wielkopolski

W naszym wegańskim i bezglutenowym cateringu zapewniamy Wam posiłki przygotowywane jedynie z naturalnych produktów. Na naszej kuchni nie ma miejsca dla sztucznych dodatków i wszechobecnej chemii. Większość z naszych produktów posiada certyfikaty BIO. Chcemy Wam dać wszystko co najlepsze, a wiadomym jest, że nie ma nic lepszego niż naturalne produkty posiadające wiele dobroczynnych składników odżywczych dobrze przyswajalnych w naszym organizmie. Dzięki nim poprawia się nastrój oraz ma się więcej energii. Nasze roślinne i bezglutenowe diety z dowozem do Gorzowa i okolic są różnorodne i urozmaicone. Niezmiennie dba o to nasz Szef kuchni. Kucharze wkładają całe swoje serca w przygotowanie dla Was posiłków. Chcemy, żeby każdego dnia, na twarzach mieszkańców Gorzowa i okolic pojawiał się uśmiech, gdy otwierając drzwi zobaczycie przy nich naszą przesyłkę. 

Catering Proszę Zdrowie dba zarówno o swoich klientów, jak i o planetę. Jesteśmy firmą proekologiczną, dlatego też nasze diety pakowane są w eko pudełka, butelki do soków tworzone są z recyklingowanego plastiku, a menu dla naszych klientów drukujemy na papierze w 100% z papieru z odzysku. 

Zaufaj nam i pozwól się Tobą zaopiekować! Nie zwlekaj i zamów wybraną dietę pudełkową z dostawą do Gorzowa Wielkopolskiego i jego okolic. Chcemy wziąć Cię pod swoje skrzydła i pokazać, że dieta również może być przyjemnością!

Więcej