***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Żukowa i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Żukowo

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Czujesz, że czas zmienić to, jak skomponowana jest Twoja codzienna dieta? Chcesz wprowadzić do jadłospisu nowości? Postaw na menu opracowane przez Proszę Zdrowie. Tworzony przez nas catering dietetyczny opiera się na najwyższej jakości składnikach. Odpowiednio obrabiamy warzywa i owoce, poddając je procesowi ozonowania. Nasz zespół nie korzysta z półproduktów i żywności przetworzonej, dzięki czemu możesz mieć pewność, że na Twój talerz za każdym razem trafia to, co najlepsza z natury. Bez konserwantów, polepszaczy smaku czy kiepskiej jakości tłuszczów – a to wszystko odpowiednio pakowane i dostarczane pod wskazany adres, bez obawy o przerwanie łańcucha chłodniczego w czasie transportu.

Catering dietetyczny w Żukowie i okolicy

Catering dietetyczny w Żukowie i okolicy

Wybrany wariant cateringu pudełkowego Proszę Zdrowie możesz zamówić już dzisiaj, z dostawą do miejscowości takich jak Żukowo oraz znajdujące się w pobliżu Kosakowo, Tuchom, Chwaszczyno, Nowy Tuchom, Borowiec, Miszewko, Miszewo, Banino, Pępowo, Czaple, Leźno, Lniska, Stara Piła, Niestępowo i Sulmin. Odmień swoją dietę razem z nami!

Więcej