☀️ kod: wakacje15 -15% na diety powyżej 21 dni ☀️kod: wakacje12 -12% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) ☀️ kod: wakacje10 -10% (na pozostałe diety od 3-20 dni)
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Zambrowa i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Zambrów

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Catering dietetyczny ułatwi Ci zdrowe odżywianie. Bez konieczności planowania, robienia zakupów, gotowania czy sprzątania – możesz skupić się na tym, co najistotniejsze, a dbałość codzienny jadłospis możesz powierzyć w ręce ekspertów. Proszę Zdrowie proponuje wybór wegańskich i bezglutenowych programów, o zróżnicowanej kaloryczności i kompozycji składników odżywczych. Zespół naszych kucharzy specjalizuje się w przygotowywaniu od podstaw zbilansowanych posiłków, które zachwycą Cię swoim smakiem. Obawiasz się przejścia na dietę? Z nami przekonasz się, że zupełnie niesłusznie. Pomożemy Ci w stopniowym unormowaniu przemiany materii, masy ciała oraz poprawie samopoczucia. Dołożymy starań, aby pomóc w doborze wariantu, który spełni Twoje oczekiwania.

Catering dietetyczny w Zambrowie i okolicy

Catering dietetyczny w Zambrowie i okolicy

Zamieszkujesz Zambrów? Będziemy regularnie dostarczać pod wskazany adres pakiet, na który się zdecydowałeś. Pamiętaj: nasze posiłki przechowywane są w optymalnych warunkach i są pakowane ekologicznie. Dzięki czemu w Twoje ręce zawsze trafi świeży posiłek na bazie najwyższej jakości składników.

Więcej