***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Zabłudowa i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Zabłudów

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Dla wielu osób dieta nie kojarzy się najlepiej. Konieczność szczegółowego planowania posiłków, regularne robienie zakupów, gotowanie i liczenie kalorii może przytłoczyć. Na szczęście możesz to wszystko powierzyć w ręce ekspertów. Poznaj jakość cateringu dietetycznego Proszę Zdrowie. Wiemy, w jaki sposób komponować zbilansowane i zróżnicowane posiłki, które rozpieszczą Twoje podniebienie. Nasza kuchnia jest wegańska i bezglutenowa, gotujemy bez dodatku nabiału, cukru oraz przetworzonej żywności. Chcemy dostarczać naszym klientom to, co najlepsze z natury. W naszych posiłkach znajdziesz ozonowane warzywa i owoce oraz najwyższej jakości tłuszcze. Opracowaliśmy szeroki wybór dostępnych planów, wśród których dostępny jest m.in. Post dr. Dąbrowskiej, menu ketogeniczne czy wysokoenergetyczne.

Catering dietetyczny w Zabłudowie i okolicy

Catering dietetyczny w Zabłudowie i okolicy

Zamów catering Proszę Zdrowie już dzisiaj. Oferujemy opcje dostawy pod wskazany adres nie tylko na terenie największych miast, ale także do miejscowości takich jak Zabłudów czy Kuriany. Postaw na zbilansowany jadłospis i ciesz się znakomitym smakiem.

Więcej