***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Zabierzowa i okolic
image image

Catering wegański Zabierzów w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Poznaj dietę czerpiącą z tego, co najlepsze z natury. Catering dietetyczny Proszę Zdrowie to opcja dla wszystkich miłośników kuchni wegańskiej i bezglutenowej oraz dla osób, które chcą zacząć odżywiać się w ten sposób. Menu zostało podzielone na kilkanaście różnorodnych wariantów, jak m.in. ketogeniczne, sirtuinowe, wysokoenergetyczne, low fodmap czy niskokaloryczne. Nasi kucharze gotują od podstaw, rezygnując ze stosowania wysoce przetworzonych półproduktów czy sztucznych polepszaczy. Sięgamy po świeże owoce, warzywa oraz najwyższej jakości tłuszcze roślinne, które dostarczają do organizmu wszystkich niezbędnych substancji odżywczych. Jedz bez konserwantów, cukru czy aromatów. Przekonaj się, że z naszej diety możesz czerpać zarówno korzyści dla całego organizmu, jak również pełnię przyjemności płynącej z jedzenia.

Catering dietetyczny w Zabierzowie i okolicy

Catering dietetyczny w Zabierzowie i okolicy

Wybrane przez Ciebie menu będzie regularnie dostarczane pod wskazany adres. Pakiety rozwozimy także w miejscowościach takich jak Zabierzów, Rząska, Szczyglice oraz Balice. Odżywiaj się wartościowo, jedząc to, co lubisz.

Więcej