☀️ kod: wakacje15 -15% na diety powyżej 21 dni ☀️kod: wakacje12 -12% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) ☀️ kod: wakacje10 -10% (na pozostałe diety od 3-20 dni)
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Wojkowic i okolic
image image

Catering wegański Wojkowice w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Catering z dowozem nie jest obecnie domeną jedynie wielkich miast. Teraz, można cieszyć się odpowiednio zbilansowanymi i smakowitymi posiłkami, bez konieczności samodzielnego ich przygotowywania. Chcesz odżywiać się wartościowo i smacznie? Jadłospis przygotowany przez ekspertów Proszę Zdrowie dzieli się na bogatą selekcję wariantów, wśród których dostępna jest dieta keto, sirt, low fodmap, a także opcje wysoko- lub niskokaloryczne, odpowiednie dla wszystkich dbających o linię. Swoją dietę możesz oprzeć o konkretne potrzeby organizmu! Dopasuj to, co jesz o swój wiek, płeć oraz zapotrzebowanie energetyczne. Oferujemy w pełni wegańską i bezglutenową dietę, opartą o najwyższej jakości warzywa, owoce oraz wartościowe tłuszcze. Daj się zaskoczyć smakami inspirowanymi naturą.

Catering dietetyczny w Wojkowicy i okolicy

Catering dietetyczny w Wojkowicy i okolicy

Zamieszkujesz Wojkowice? Jeśli tak, nasz catering może regularnie trafiać w Twoje ręce: zawsze świeżo, smacznie oraz odpowiednio zapakowany i przewożony w optymalnych warunkach chłodniczych. Zapraszamy.

Więcej