***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Wągrowca i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Wągrowiec

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Nowoczesna dieta w rytmie potrzeb Twojego organizmu to sposób na efektywniejsze działanie, każdego dnia. Podstawą dobrego samopoczucia jest dobre i wartościowe jedzenie. Z tego względu catering dietetyczny Proszę Zdrowie przygotował wybór wariantów diety odpowiedniej dla różnorodnych potrzeb. W naszej ofercie możesz wybierać spośród pakietów diety wysokoproteinowej, ketogenicznej lub też postawić m.in. na dietę sirt. Chcesz przeprowadzić detoks organizmu? Wybierz zatem znakomity pakiet sokowy lub też zasięgnij porady eksperta, który doradzi jaki typ diety najlepiej wpisze się w Twoje aktualne potrzeby. Odkryj dietę, która nie wiąże się wyłącznie z samymi wyrzeczeniami – przekonaj się jak przyjemne i smaczne może być zdrowie odżywianie. Poznawaj nowe smaki i ciesz się dobroczynnym wpływem składników zawartych w naszych posiłkach.

Catering dietetyczny w Wągrowcach i okolicy

Catering dietetyczny w Wągrowcach i okolicy

Pakiety diety są dostarczane na terenie całej Polski, także w miejscowościach takich jak Wągrowiec czy okolice. Zaufaj naszej jakości i wypróbuj inspirowane naturą smaki od Proszę Zdrowie już dzisiaj.

Więcej