👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Turku i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Turek

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

W jaki sposób kojarzysz termin “zdrowe odżywianie”? Jeśli pierwszym co przychodzi na myśl jest pozbawione smaku jedzenie oraz nieustające wyrzeczenia, pozwól że zaprezentujemy inne podejście do diety. Menu cateringu dietetycznego Proszę Zdrowie jest tworzone z myślą o łączeniu dobrze zbilansowanego odżywiania, z przyjemnością jedzenia w sposób smaczny i różnorodny. Dzięki temu codzienny jadłospis może wspierać Cię w realizacji celów treningowych, a także zapewnić zastrzyk energii i witalności. Sprawdź przygotowane przez nas opcje diety, spośród których możesz postawić na jadłospis proteinowy, ketogeniczny lub wybrać menu sirtuinowe. Nasze smaki wyróżnia bazowanie na selekcji ozonowanych warzyw, owoców oraz wartościowych tłuszczy. Postaw na dietę, która wpisze się w Twoje potrzeby.

Catering dietetyczny w Turku i okolicy

Catering dietetyczny w Turku i okolicy

Aby wartościowe odżywianie było łatwe, proponujemy opcję dostawy pakietów pod wskazany adres – także dla osób zamieszkujących Turek oraz okoliczne miejscowości. Przekonaj się, że zdrowa dieta może być łatwo dostępna oraz przyjemna w stosowaniu!

Więcej