***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Sztumu i okolic
image image

Pyszny catering wegański Sztum

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Komponując różnorodną i wartościową dietę nie można zapominać o pochodzeniu składników, po które się sięga. Nasza filozofia bazuje na czerpaniu tego, co najlepsze z produktów naturalnych. Proszę Zdrowie to catering zdrowotny, który został opracowany w oparciu o ideę łączenia zdrowego trybu życia z przyjemnością płynącą z jedzenia ulubionych potraw. Przekonaj się jak duży wpływ na Twoje samopoczucie może mieć odpowiednio zbilansowany jadłospis. Wybierz jeden z przygotowanych przez nas pakietów, który pomoże Ci w unormowaniu wagi, pracy nad rozbudową masy mięśniowej lub – po prostu, zapewni dzienną porcję niezbędnych dla organizmu wartości odżywczych. Naszym priorytetem jest jakość dostarczanych w Twoje ręce posiłków. Gotujemy wegańsko i bezglutenowo, samodzielnie przeprowadzając obróbkę składników, od podstaw, aż do gotowego dania.

Catering dietetyczny w Sztumie i okolicy

Catering dietetyczny w Sztumie i okolicy

Wybrany catering pudełkowy Proszę Zdrowie możesz zamówić z dostawą do miejscowości Sztum, a także do usytuowanych w niedalekiej okolicy Barlewiczek. Postaw na zdrową i różnorodną dietę, dopasowaną do twoich potrzeb.

Więcej