Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Świdnicy i okolic
image image

Catering wegański Świdnica w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Twoim celem jest zdrowe odżywianie bez wyrzeczeń? Udowadniamy, że to możliwe. Proszę Zdrowie to catering dietetyczny, który oferuje wybór kilkunastu różnorodnych pakietów, opracowanych w sposób zgodny z wymogami diety wegańskiej oraz bezglutenowej. Proponujemy zbilansowane posiłki, które odżywiają organizm, dostarczając mu wszystkich niezbędnych składników. Przy tym, chcemy także aby codzienna dieta mogła smakować i nieść przyjemność dla miłośników dobrego jedzenia. To połączenie, które osiągamy dzięki wysokiej jakości składnikom oraz przygotowywaniu posiłków samodzielnie, od podstaw. Sprawdź nasze pakiety lub wykup dzień próbny – przekonaj się jak łatwe może okazać się prowadzenie zdrowej i zbilansowanej diety.

Catering dietetyczny w Świdnicy i okolicy

Catering dietetyczny w Świdnicy i okolicy

Proszę Zdrowie obejmuje zakresem swojej działalności całą Polskę. Nasze posiłki dostarczamy do Świdnicy oraz do miejscowości znajdujących się w jej sąsiedztwie, jak Rybno czy Wilkanowo. Postaw na zbilansowane odżywianie, bez konieczności samodzielnego planowania posiłków!

Więcej