***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Strykowa i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Stryków

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Chcesz odżywiać się zdrowo i wartościowo, ale nie wiesz jak zacząć? Być może chcesz skorzystać z opcji detoksu sokowego lub postawić na odpowiednio zbilansowane pakiety lunchowe? Proszę Zdrowie to wyjątkowy catering dietetyczny, które oferuje szeroki wybór różnorodnych pakietów diet, które można dobrać pod względem aktualnych potrzeb oraz celów związanych w wyglądem sylwetki. Sprawdź i odkryj różnorodne propozycje diety wegańskiej, opracowanej z myślą o poprawie samopoczucia, pracy nad wymarzoną formą oraz zmianie szkodliwych nawyków żywieniowych. Zaufaj naszej jakości i zasmakuj w posiłkach i przygotowywanych na bazie najlepszych składników, pełnych witamin, minerałów oraz wartości odżywczych.

Catering dietetyczny w Strykowie i okolicy

Catering dietetyczny w Strykowie i okolicy

Oferujemy opcję dostawy jedzenia pod wskazany adres, także na terenie miejscowości takich jak Stryków oraz okolice. Możesz wybrać dany pakiet diety, który będzie optymalnie dopasowany do Twoich aktualnych wymagań. Rozpoczęcie nowej, zdrowszej diety nigdy nie było łatwiejsze!

Więcej