***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Skierniewic i okolic
image image

Catering wegański Skierniewice w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Wartościowe odżywianie to nie tylko chwilowa moda, ale ważna podstawa dla zbudowania nowego, nieco zdrowszego stylu życia. Jeśli poszukujesz inspiracji lub pomocy w budowaniu nowych przyzwyczajeń, sięgnij do oferty cateringu dietetycznego Proszę Zdrowie. Proponujemy różnorodne warianty wegańskiej i bezglutenowej diety, dostępne w formie pakietów lunchowych, codziennych lub specjalistycznych. Przy opracowywaniu naszego jadłospisu bierzemy pod uwagę potrzeby osób aktywnych fizycznie oraz tych, którym zależy na uregulowaniu masy ciała. W ofercie dostępna jest opcja detoksu sokowego, a także wybór diet odpowiednich dla osób wyłączających z diety określone grupy produktów. Zapoznaj się z przygotowaną przez nas ofertą i ciesz się porcją zdrowia, każdego dnia.

Catering dietetyczny w Skierniewicach i okolicy

Catering dietetyczny w Skierniewicach i okolicy

Naszą dietę pudełkowa dostępna jest także w miejscowościach takich jak Skierniewice oraz okolice – dostarczamy przez 6 dni w tygodniu, dbając o prawidłowe zabezpieczenie pakietów oraz ekologiczne pakowanie.

Więcej