👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Skawiny i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Skawina

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Nie masz czasu gotować? Chcesz się odżywiać zdrowo i wartościowo, ale brakuje Ci czasu na planowanie zbilansowanych posiłków? Współczesny świat jest dynamiczny i zabiegany – doskonale o tym wiemy i chcemy pomóc. Catering dietetyczny Proszę Zdrowie to opcja na wprowadzenie do codziennej diety porcji warzyw, owoców i wartościowych tłuszczów, bez konieczności samodzielnego liczenia kalorii. Przygotowaliśmy kilkanaście wariantów naszego menu, aby każdy mógł dobrać dla siebie jadłospis zgodny z potrzebami organizmu. Gotujemy wegańsko oraz bezglutenowo, bez dodatku cukru, nabiału czy polepszaczy smaku. Chcemy dostarczać Ci to, co najbardziej wartościowe z natury – zawsze świeżo, smacznie i bez dodatku chemii.

Catering dietetyczny w Skawinie i okolicy

Catering dietetyczny w Skawinie i okolicy

Obecnie, zdrowie odżywianie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek przedtem. Skawina, Kopanka oraz okoliczne miejscowości także znajdują się w zakresie naszej dostawy. Dbamy o to, aby każdy posiłek był bezpiecznie zapakowany i dostarczony w Twoje ręce w odpowiednich warunkach chłodniczych.

Więcej