***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Skarżyska Kościelnego i okolic
image image

Catering wegański Skarżysko Kościelne w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Proszę Zdrowie to wyjątkowy catering dietetyczny – jakość przygotowywanych w naszej kuchni posiłków ma swój początek w selekcji naturalnych składników: świeżych warzyw, owoców oraz olejów, wolnych od konserwantów, polepszaczy smaku czy produktów GMO. Rezygnujemy ze stosowania cukru, nabiału oraz wysoce przetworzonych półproduktów, dzięki czemu możemy zaoferować wegańskie i bezglutenowe posiłki, które zachwycają smakiem. Wiemy przy tym w jaki sposób bilansować codzienny jadłospis, aby mógł wspierać Cię w realizacji przedsięwziętych celów? Pracujesz nad swoją sylwetką? Trenujesz? Chcesz odżywiać się w sposób bardziej wartościowy? Sięgnij po jeden z zaproponowanych przez nas wariantów jadłospisu i ciesz się nowo nabytą pewnością siebie i dobrym samopoczuciem.

Catering dietetyczny w Skarżysku Kościelnym i okolicy

Catering dietetyczny w Skarżysku Kościelnym i okolicy

Chcesz odżywiać się zdrowo i smacznie, bez konieczności samodzielnego liczenia kalorii? Zamów więc wybrany pakiet diety już dzisiaj, z dostawą pod same drzwi. Skarżysko Kościelne oraz Lipowe Pole Skarbowe to miejscowości znajdujące się w obszarze naszej dostawy. Zapraszamy!

Więcej