***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Siechnic i okolic
image image

Pyszny catering wegański Siechnice

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Jeśli chcesz rozpocząć dietę pudełkową, trafiłeś pod dobry adres! W Proszę Zdrowie mamy do zaoferowania wybór pakietów diety, spośród których możesz wybrać menu najbardziej zgodne z Twoimi celami żywieniowymi i treningowymi. Odpowiednio zbilansowana dieta, oparta na najwyższej jakości składnikach to także podstawa dla zyskania energii, dobrego samopoczucia oraz zadowolenia z prowadzonego trybu życia. Zaufaj naszym ekspertom i rozpocznij rewolucję w swoim codziennym jadłospisie. Gotujemy smacznie i na bazie najwyższej jakości składników – to najlepszy sposób aby naturalnie dostarczać do organizmu niezbędne substancje, witaminy i minerały. Zapraszamy!

Catering dietetyczny w Siechnicach i okolicy

Catering dietetyczny w Siechnicach i okolicy

Odżywiaj się w sposób zgodny z Twoimi potrzebami – wegańsko, bezglutenowo i smacznie. Gwarantujemy opcję dostawy wybranego pakietu do osób zamieszkujących Siechnice. Dzięki temu dieta bogata w cenna składniki odżywcze może być zawsze w Twoim zasięgu. Nasza pakiety pakujemy ekologicznie i szczelnie, aby móc jak najlepiej zachować ich smak i aromat.

Więcej