👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Rogowa i okolic
image image

Pyszny catering wegański Rogów

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Poznaj jakość cateringu dietetycznego od Proszę Zdrowie! Możesz przekonać się jak znakomicie smakuje zdrowa dieta, dopasowana do konkretnych potrzeb Twojego organizmu, już dzisiaj. Nasza oferta obejmuje selekcję kilkunastu programów diety, spośród których możesz dobrać wariant idealny dla siebie. Wyłączasz z jadłospisu konkretne grupy produktów? Chcesz wypróbować dietę wegańską? Szukasz diety, która będzie pozytywnie wpływać na Twoje samopoczucie? Masz przed sobą konkretne cele związane z wyglądem wymarzonej sylwetki? Jeśli tak, sprawdź dostępne w naszej opcje warianty i pakiety.

Catering dietetyczny w Rogowie i okolicy

Catering dietetyczny w Rogowie i okolicy

Dostarczamy na terenie prawie całej Polski! Nasze pakiety mogą być dostarczane także do mniejszych miejscowości, takich jak Rogów lub okolice. Jak zamówić? Zapoznaj się z naszą ofertą i dobierz dla siebie wariant diety, który będzie najlepiej wpisywał się w Twoje aktualne potrzeby. Masz problem z wyborem? Zasięgnij porady naszych ekspertów i ciesz się z rozpoczęcia nowej, wartościowej diety!

Więcej