***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Rabki-Zdrój i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Rabka Zdrój

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Odkryj nowe smaki i zapewnij efektywne wsparcie dla swojego organizmu. Trenujesz? Dążysz do normalizacji masy ciała? Chcesz poprawić jakość przemiany materii? Poszukujesz diety wartościowej i smacznej, która wspomoże utrzymanie lepszego samopoczucia? Oznacza to, że catering Proszę Zdrowie jest dla Ciebie. Pośród naszej oferty dostępne są warianty odpowiednie dla osób w różnym wieku, prowadzących różnorodny tryb życia, aktywnych fizycznie oraz opcje odpowiednie na etapie redukcji masy ciała. Nasze posiłki opierają się na selekcji naturalnych produktów, bogatych w witaminy, mikroelementy oraz składniki odżywcze. Nasza kuchnia to posiłki wegańskie i bezglutenowe – niezmiennie jednak smaczne i skomponowane w sposób różnorodny. Poznaj nową odsłonę podejścia do zdrowego odżywiania.

Catering dietetyczny w Rabce-Zdrój i okolicy

Catering dietetyczny w Rabce-Zdrój i okolicy

Działamy na terenie całej Polski, nie wyłączając w tym mniejszych miejscowości, jak Rabka-Zdrój i jej okolic. Dokładamy starań, aby przez 6 dni w tygodniu pod wskazany przez Ciebie adres trafiały świeże i apetyczne posiłki. Jedz zdrowo i różnorodnie.

Więcej