***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Psar i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Psary

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Dieta pudełkowa może okazać się dla Ciebie nowym sposobem na zdrowe odżywianie. Mniej restrykcji, znakomity smak oraz różnorodne i doskonale zbilansowane posiłki – to jakość oferowana przez Proszę Zdrowie. Gotujemy prosto, opierając się na świeżych warzywach, wartościowych tłuszczach oraz składnikach pozbawionych konserwantów, polepszaczy czy aromatów. Dzięki temu każdy z proponowanych przez nas posiłków nie tylko dostarczy do Twojego organizmu niezbędnych składników, ale także będzie wspierał Cię na drodze do realizacji celów związanych z sylwetką czy zmianami w codziennej diecie. Sprawdź przygotowane przez nas opcje i postaw na wartościowe menu, które pokochasz.

Catering dietetyczny w Psarach i okolicy

Catering dietetyczny w Psarach i okolicy

Wybrałeś już pakiet diety? Nasze posiłki dostarczamy także na terenie takich miejscowości jak: Psary, Gródków, Malinowice, Góra Siewierska, Strzyżowice, Goląsza Biska, Goląsza Dolna, Sarnów, Preczów oraz Podwarężyn. Poznaj smaki od Proszę Zdrowie i odżywiaj się zgodnie z potrzebami Twojego organizmu. 

Więcej