***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Pruszcza Gdańskiego i okolic
image image

Catering wegański Pruszcz Gdański w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Nie masz czasu na planowanie i komponowanie diety? Proszę Zdrowie to catering dietetyczny, którego założenia udowadniają, że zdrowe odżywianie nie musi być ani trudne, ani pełne wyrzeczeń, a zamiast tego może znakomicie smakować. Stawiamy na to, co naturalne – wszystkie dania są komponowane od podstaw, przez zespół naszych kucharzy. Dzięki temu udało się nam całkowicie wyeliminować z gotowych dań składniki takie jak konserwanty, sztuczne barwniki czy aromaty. Nasz catering jest wegański i bezglutenowy oraz dostępny w wielu wariantach, z których możesz wybrać ten, który najlepiej wpisze się w aktualne potrzeby Twojego organizmu.

Catering dietetyczny w Pruszczu Gdańskim i okolicy

Catering dietetyczny w Pruszczu Gdańskim i okolicy

Nasz catering pudełkowy możesz zamówić z dostawą do Pruszcza Gdańskiego oraz znajdujących się w pobliżu, jak Borkowo, Głębokie, Straszyn, Arciszewo, Rotmanka, Juszkowo, Radunica, Rokitnica, Roszkowo, Mokry Dwór, Wiślina, Weselno, Lędowo, Bystra-wieś, Bystra, Dziewięć Włók, Przejazdowo, Ostatni Grosz, Bogatka, Wiślinka, Rusocin, Cieplewo czy Łęgowo.

Więcej