☀️ kod: wakacje15 -15% na diety powyżej 21 dni ☀️kod: wakacje12 -12% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) ☀️ kod: wakacje10 -10% (na pozostałe diety od 3-20 dni)
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Poczesnej i okolic
image image

Smaczny catering wegański Poczesna

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Obawiasz się rozpoczęcia nowej diety? Dotychczasowe próby kojarzysz z niesmacznym jedzeniem, ciągłymi wyrzeczeniami i niezadowoleniem. Pozwól, że przedstawimy opcję, która zmieni Twoje podejście do zdrowego odżywiania. catering dietetyczny Proszę Zdrowie to sposób na ubogacenie jadłospisu o wartościowe składniki, takie jak świeże warzywa, owoce oraz najwyższej jakości tłuszcze. To wszystko włączamy w przygotowywane przez naszych kucharzy posiłki. Stawiamy na to, co najlepsze, wprost z natury – oferujemy menu w pełni wegańskie i bezglutenowe, opracowane bez dodatku nabiału, cukru, konserwantów czy wysoko przetworzonej żywności. Dobierz dla siebie wariant diety, który będzie wspierał Ciebie i Twój organizm w codziennych wyzwaniach.

Catering dietetyczny w Poczesnej i okolicy

Catering dietetyczny w Poczesnej i okolicy

Zależy Ci na wartościowej diecie z dowozem pod Twoje drzwi? Poczesna, Brzeziny-Kolonia, Brzeziny Nowe oraz Sobuczyna to miejscowości wchodzące w region objęty naszą dostawą. Dzięki temu możesz codziennie cieszyć się posiłkami dopasowanymi do konkretnych potrzeb Twojego organizmu.

Więcej