***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Piekoszowa i okolic
image image

Pyszny catering wegański Piekoszów

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Zdrowe odżywianie może jasno kojarzyć się z wyrzeczeniami i pozbawionym smaku jedzeniem. To nie musi być jednak Twoja rzeczywistość! Poznaj menu cateringu dietetycznego Proszę Zdrowie. Stawiamy na łączenie zbilansowanego odżywiania, z przyjemnością, jaką może dać jedynie smakowity posiłek. Możesz odżywiać się w sposób, który będzie wspierał Cię w realizacji celów treningowych. Jeśli czujesz, że na co dzień brakuje Ci energii i witalności, sprawdź przygotowane przez nas warianty diety, spośród których możesz dobrać jadłospis o odpowiedniej kaloryczności. Podstawą naszych smaków jest kuchnia wegańska i bezglutenowe produkty – trafiające do Ciebie posiłki są oparte na ozonowanych warzywach i owocach, a także zawierają w sobie wartościowe tłuszcze. Gotujemy bez konserwantów, polepszaczy i aromatów, inspirując się smakami natury.

Catering dietetyczny w Piekoszowie i okolicy

Catering dietetyczny w Piekoszowie i okolicy

Proponujemy opcję wygodnej dostawy pod wskazany adres, także dla osób zamieszkujących Piekoszów, Janów oraz Szczukowskie Górki. Przekonaj się, że zdrowa dieta jest w zasięgu ręki.

Więcej