***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Otwocka i okolic
image image

Catering wegański Otwock w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Zmiana nawyków żywieniowych to Twój nowy priorytet? Czy poszukujesz sposobu na efektywną pracę nad utrzymaniem wymarzonej masy ciała? Marzysz o diecie, która okaże się odpowiednio zbilansowana i smaczne zarazem? Catering dietetyczny Proszę Zdrowie może okazać się rozwiązaniem idealnym dla Ciebie. Pośród przygotowanych w naszej ofercie opcji diety pojawił się m.in. jadłospis keto, low fodmap czy sirt. Proponujemy pakiety nisko- i wysokoenergetyczne, dedykowane dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Gotujemy wegańsko i bezglutenowo, opierając się na ozonowanych warzywach i owocach oraz najwyższej jakości tłuszczach roślinnych. Możesz cieszyć się znakomitym smakiem potraw, przygotowywanych bez dodatku cukru, nabiału czy przetworzonej żywności wzbogaconej o polepszacze. Postaw na dietę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Catering dietetyczny w Otwocku i okolicy

Catering dietetyczny w Otwocku i okolicy

Zamieszkujesz Otwock? Wybrany pakiet diety będziemy dowozić pod wskazany przez Ciebie adres na terenie Otwocka i okolic. Nasze posiłki pakujemy tak, aby zagwarantować pełnię świeżości, wartości odżywczych i smaku, który pokochasz.

Więcej