Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic
image image

Catering wegański Ostrowiec Świętokrzyski w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Poznaj nowy wymiar zdrowego odżywiania. Catering Proszę Zdrowie oferuje perfekcyjnie zbilansowane menu, oparte na najwyższej jakości składnikach. Nad przygotowywaniem posiłków czuwa nasz sztab doświadczonych kucharzy oraz dietetyków. Gotujemy wegańsko – dbając o różnorodność i bogactwo proponowanego menu. Co więcej, nasze diety są także odpowiednie dla osób wyłączających ze swojej diety gluten. Proponujemy warianty, które można dobierać wedle wieku, płci, zapotrzebowania energetycznego czy nawet pory roku. Możesz zapewnić swojemu organizmowi odpowiednią porcję wartości odżywczych, witamin i minerałów, ciesząc się przy tym pełnią smaku. Postaw na menu, które udowodni Ci, że wartościowa dieta to coś więcej niż tylko wyrzeczenia.

Catering dietetyczny w Ostrowcu Świętokrzyskim i okolicy

Catering dietetyczny w Ostrowcu Świętokrzyskim i okolicy

Jedną z miejscowości, do której regularnie dostarczamy pakiety naszej diety pudełkowej jest Ostrowiec Świętokrzyski. Jak zamówić? To proste. Wybierz wariant diety, którym najlepiej zgrywa się z potrzebami Twojego organizmu i ciesz się wysokiej jakości posiłkami, dostarczanymi wprost pod Twoje drzwi.

Więcej