👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Ostrowi Mazowieckiej i okolic
image image

Pyszny catering wegański Ostrów Mazowiecka

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Czym wyróżnia się catering dietetyczny od Proszę Zdrowie? W ofercie dostępne są zbilansowane posiłki, przygotowywane na bazie najlepszych składników, takich jak ozonowane warzywa i owoce oraz wartościowe tłuszcze. Najwyższej jakości składniki dostarczą do Twojego organizmu niezbędnych wartości odżywczych. Czy dla Ciebie dieta oznacza wyłącznie same ograniczenia lub restrykcje? Zapomnij o tym. My proponujemy sposób na odżywianie w sposób wartościowy i niezwykle smaczny. Dobrze dobrana do potrzeb organizmu dieta pomaga unormować masę ciała oraz unormować przemianę materii. Zaufaj jakości oferowane przez nas menu, a szybko będziesz mógł przekonać się, że dieta wpłynie korzystnie także Twoje dobre samopoczucie, nastrój oraz poziom energii. Zdecyduj się na jadłospis, który będzie odpowiadać konkretnym potrzebom i stylowi Twojego życia.

Catering dietetyczny w Ostrowie Mazowieckim i okolicy

Catering dietetyczny w Ostrowie Mazowieckim i okolicy

W nasze pakiety diety zaopatrujemy miejscowości takie jak Ostrów Mazowiecka oraz okolice. Już dziś możesz zamówić wybrany pakiet, a my zatroszczymy się o resztę. Zmień oblicze swojej diety z Proszę Zdrowie!

Więcej