☀️ kod: wakacje15 -15% na diety powyżej 21 dni ☀️kod: wakacje12 -12% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) ☀️ kod: wakacje10 -10% (na pozostałe diety od 3-20 dni)
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Ostrołęki i okolic
image image

Catering wegański Ostrołęka w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Trenujesz? Starasz się unormować masę ciała? Poszukujesz sposobu na poprawę jakości przemiany materii lub utratę zbędnych kilogramów? Jeśli tak, z pewnością wiesz, że prawidłowe odżywianie jest kluczowe dla zachowania zdrowia oraz pełni sił. Potrzebujesz odpowiednio zbilansowanego jadłospisu, który będzie skutecznie wspierał Cię w realizacji powziętych celów. Postaw zatem na catering od Proszę Zdrowie. Na proponowane pakiety składają się wysokiej jakości wegańskie i bezglutenowe posiłki, bogate w cenne witaminy, tłuszcze, białko oraz błonnik. Nasze menu zostało podzielone na kilkanaście wariantów, właściwych dla zaspokojenia różnorodnych potrzeb organizmu. Razem z nami możesz odkryć nowy sposób na zdrowe odżywianie, które może stać się podstawowym elementem nowego stylu życia – a nie przykrym obowiązkiem. Sprawdź dostępną ofertę lub skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy doradzą przy wyborze opcji odpowiedniej dla Ciebie.

Catering dietetyczny w Ostrołęce i okolicy

Catering dietetyczny w Ostrołęce i okolicy

Przez 6 dni w tygodniu nasze pakiety mogą trafiać pod wskazany adres. Proponujemy opcję dostawy do miejscowości takich jak Ostrołęka oraz okolic. Sprawdź już dzisiaj!

Więcej