👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Nowego Targu i okolic
image image

Pyszny catering wegański Nowy Targ

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Zdrowa dieta jest na wyciągnięcie ręki! Przekonaj się o tym decydując się na catering od Proszę Zdrowie. Wyróżnia nas podejście do komponowania diety oraz jasno obrana filozofia: chcemy aby trafiające w Twoje ręce jedzenie było różnorodne, smaczne i dobrze dopasowane do potrzeb organizmu. Naszej posiłki są wegańskie oraz przygotowywane w sposób zgodny z wymogami kuchni bezglutenowej. Stawiamy na prostotę i smak płynący z tego co najbliższe naturze. W naszych przepisach królują świeże warzywa, owoce oraz najwyższej jakości tłuszcze roślinne, bogate w witaminy i wartościowe substancje. To wszystko składa się na najlepszy catering, dostępny w szerokim wyborze wariantów, jak np. low fodmap, sirtfood, ketogenicznym, niskokalorycznym oraz wysokoenergetycznym. Jeśli pracujesz nad unormowaniem masy ciała i chcesz czuć się dobrze każdego dnia, sięgnij po menu bogate w składniki odżywcze.

Catering dietetyczny w Nowym Targu i okolicy

Catering dietetyczny w Nowym Targu i okolicy

Mieszkasz poza wielkim miastem? Nic nie szkodzi, ponieważ nasze pakiety dostarczane są także pod wskazany adres na terenie Nowego Targu! Sprawdź i zakochaj się w naszej kuchni.

Więcej