👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Nowego Dworu Mazowieckiego i okolic
image image

Catering wegański Nowy Dwór Mazowiecki w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Zdrowe odżywianie może kojarzyć się z ciągłymi wyrzeczeniami i brakiem przyjemności jedzenia. Na szczęście, nie musi to okazać się Twoją rzeczywistością! Sprawdź menu dietetycznego cateringu od Proszę Zdrowie. Skupiamy się na łączeniu zbilansowanego odżywiania z przyjemnością, jaką może zapewnić jedynie smakowity posiłek. Możesz jeść w rytmie zgodnym z Twoim trybem życia, zyskując wsparcie do realizacji celów zawodowych i treningowych. Czujesz, że na co dzień brakuje Ci energii i witalności? Odkryj przygotowane przez nas warianty diet, spośród których możesz sięgnąć po menu o odpowiedniej kaloryczności. Bazą dla naszych smaków jest kuchnia wege oraz najlepsze, bezglutenowe produkty. Dzięki temu posiłki, które otrzymujesz są powstają z najlepszych warzyw i owoców, a także zawierają w sobie dodatek wartościowych tłuszczy. Gotujemy bez użycia polepszaczy, konserwantów i aromatów, inspirując się tym co najlepsze z natury.

Catering dietetyczny w Nowym Dworze Mazowieckim i okolicy

Catering dietetyczny w Nowym Dworze Mazowieckim i okolicy

Proponujemy opcję regularnej dostawy pakietów diety pod wskazany adres, także dla osób zamieszkujących Nowy Dwór Mazowiecki oraz okolice. Przekonaj się, że zdrowa dieta jest w zasięgu Twojej ręki!

Więcej