***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Nowej Soli i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Nowa Sól

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Zaufaj doświadczeniu ekspertów Proszę Zdrowie i przekonaj się, że poprzez odpowiednią dietę możesz zapewnić sobie odpowiednie wsparcie dla poprawy samopoczucia i funkcjonowania organizmu, każdego dnia. Catering Proszę Zdrowie proponuje w pełni wegański i bezglutenowy jadłospis, przygotowywany z najwyższej jakości składników, bez dodatku cukru, laktozy oraz GMO. Jeśli uważasz, że zbilansowany jadłospis nie powinien oznaczać konieczności odmawiania sobie przyjemności jedzenia, sprawdź naszą ofertę! Wizja naszego cateringu dietetycznego bazuje na przygotowywaniu zbilansowanych posiłków, bogatych w cenne witaminy i minerały, co poparte jest niezmiennie doskonałym smakiem, pochodzącym wprost z natury. Proponujemy wygodną metodę na prowadzenie zbilansowanej diety, bez konieczności samodzielnego planowania, liczenia kalorii czy robienia zakupów.

Catering dietetyczny w Nowej Soli i okolicy

Catering dietetyczny w Nowej Soli i okolicy

Obszar naszej dostawy obejmuje także Nową Sól oraz Rudno. Jeśli planujesz rewolucję w swojej diecie, nie czekaj, tylko zapoznaj się z opracowanymi przez nas programami. 

Więcej