☀️ kod: wakacje15 -15% na diety powyżej 21 dni ☀️kod: wakacje12 -12% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) ☀️ kod: wakacje10 -10% (na pozostałe diety od 3-20 dni)
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Mykanowa i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Mykanów

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Zdrowe odżywianie jest elementem niezbędnym dla zachowania dobrego samopoczucia i unormowania masy ciała. Jeśli jednak regularne gotowanie sprawia Ci trudności, warto skorzystać z usług dietetycznego cateringu pudełkowego. Proszę Zdrowie oferuje wegańskie i bezglutenowe menu oparte na najlepszych składnikach, takich jak świeże warzywa i owoce, poddawane procesowi ozonowania. W naszym menu opieramy się na tym co najlepsze z natury, stosujemy produkty nisko przetworzone, wysokiej jakości tłuszcze, rezygnujemy z konserwantów, aromatów i polepszaczy. Właśnie to definiuje niepowtarzalny smak naszej kuchni. W naszej ofercie polecamy dietę w wariancie keto, sirt, low fodmap, a także w opcjach wysoko- i niskokalorycznej. Wybierz pakiet, który będzie zgodny z Twoimi potrzebami.

Catering dietetyczny w Mykanowie i okolicy

Catering dietetyczny w Mykanowie i okolicy

Nasi dostawcy rozwożą pakiety diety pudełkowej także do miejscowości takich jak Mykanów, Wierzchowisko oraz Antoniów – przez 6 dni w tygodniu, w odpowiednich warunkach chłodniczych i szczelnych opakowaniach, co umożliwia zachowanie pełni świeżości każdej porcji.

Więcej