***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Mińska Mazowieckiego i okolic
image image

Smaczny catering wegański Mińsk Mazowiecki

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Wiesz jak znaczący wpływ na Twoje samopoczucie może mieć prowadzona przez Ciebie dieta? Aby zachować pełnię sił konieczna jest baza – jedzenie w sposób różnorodny, z wykorzystaniem szerokie selekcji składników bogatych w wartościowe substancje. Taka właśnie jest kuchnia Proszę Zdrowie. Poznaj zaproponowane przez nas warianty diety: ketogeniczną, low fodmap, sirt oraz Post dr. Dąbrowskiej. Możesz zdecydować się na jadłospis, który dostarczy Ci odpowiednią liczbę kalorii oraz właściwą kompozycję składników odżywczych. Możesz jeść zgodnie z Twoimi potrzebami! Dokładamy starań, aby jadłospis mógł zachwycać znakomitym smakiem oraz apetycznym wyglądem. Dzięki temu dieta staje się stałym elementem stylu życia, a nie tylko znienawidzonym obowiązkiem.

Catering dietetyczny w Mińsku Mazowieckim i okolicy

Catering dietetyczny w Mińsku Mazowieckim i okolicy

Zamieszkujesz Mińsk Mazowiecki lub okolice? Nasi dostawcy będą mogli zatem dostarczać wybrany przez CIebie catering, wprost pod wskazany adres. Działamy przez 6 dni w tygodniu, oferując szczelnie zapakowane i zawsze świeże posiłki, które odmienią Twoje spojrzenie na dietę.

Więcej