***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Liszek i okolic
image image

Pyszny catering wegański Liszki

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Szukasz diety, która okaże się pomocna przy realizacji Twoich celów treningowych? Dążysz do unormowania masy ciała lub do poprawy jakości przemiany materii? Zależy Ci na sposobie odżywiania, który będzie wspierał Twoje dobre samopoczucie? W ofercie Proszę Zdrowie z pewnością znajdzie się wariant menu odpowiedni dla Ciebie. Wyróżnia nas przede wszystkim wegańskie i bezglutenowe menu, skomponowane w sposób interesujący i różnorodny. Nad bilansowaniem posiłków czuwa zespół naszych dietetyków. Wiemy w jaki sposób przygotować menu, które będzie współgrało z potrzebami Twojego organizmu – wyłączając z niego cukier, nabiał oraz produkty GMO. Poznaj smaki oparte na ozonowanych warzywach, owocach, najwyższej jakości tłuszczach oraz naturalnych składnikach, których smak pokochasz.

Catering dietetyczny w Liszkach i okolicy

Catering dietetyczny w Liszkach i okolicy

W nasz catering dietetyczny zaopatrujemy także Liszki, Cholerzyn, Budzyń, Kryspinów, Morawicę, Piekary, Rączną, Ściejowice, Mników, Gaik, Czułów, Kaszów oraz Wyźrał – przekonaj się jak łatwe może okazać się zdrowie odżywianie!

Więcej