☀️ kod: wakacje15 -15% na diety powyżej 21 dni ☀️kod: wakacje12 -12% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) ☀️ kod: wakacje10 -10% (na pozostałe diety od 3-20 dni)
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Kościeliska i okolic
image image

Pyszny catering wegański Kościelisko

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Jeśli poszukujesz wsparcia na drodze do wprowadzenie zmian w jakości swojej codziennej diety, zaufaj jakości proponowanej przez catering Proszę Zdrowie. Oferujemy menu, które jest przygotowywane wyłącznie z najwyższej jakości składników, które zapewnią Ci odżywienie oraz zastrzyk najważniejszych witamin i minerałów. Wyróżnia nas także niepowtarzalny smak – doskonale wiemy, że aby móc cieszyć się dobrą dietą, musi ona rozpieszczać podniebienie. Dlatego każdy z naszych posiłków zachwyca pełnią aromatu, opartego na ozonowanych warzywach oraz wartościowych tłuszczach. Poszukujesz cateringu, który będziesz mógł dopasować do swoich potrzeb i wymagań? Chcesz każdego dnia jeść świeżo, smacznie i zdrowo? Sprawdź przygotowane w naszej opcji warianty diety i złóż zamówienie już dzisiaj.

Catering dietetyczny w Kościelisku i okolicy

Catering dietetyczny w Kościelisku i okolicy

Proszę Zdrowie działa na terenie całej Polski. Nasze pakiety dowozimy do miejscowości takich jak Kościelisko, Kira Leśnicka, Chotarz oraz Butorowy Wierch. Wybrany pakiet cateringu możesz otrzymywać wprost pod wskazany adres, przez 6 dni w tygodniu.

Więcej