👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Kościana i okolic
image image

Smaczny catering wegański Kościan

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Zdrowie organizmu jest zależne od uwzględnienia wielu czynników. Jednym z nich jest odpowiednia dieta. Odstaw zatem fast foody i słodycze – przekonaj się, że wartościowa dieta może ułatwić liczenie kalorii, bez konieczności rezygnowania z przyjemności jaką daje pyszne jedzenie. To podstawa filozofii Proszę Zdrowie. Nasz catering dietetyczny podzielony został na kilkanaścia atrakcyjnych wariantów, opracowanych z myślą o różnorodnych potrzebach organizmu, zależnie od płci, wieku, pory roku czy poziomu aktywności fizycznej. Wegańska i bezglutenowa dieta może wspomóc Cię w realizacji przedsięwzięć związanych z sylwetką, a także wspierać Twoje dobre samopoczucie, każdego dnia. Wypróbuj nasze smaki, wywiedzione z tego, co oferuje nam natura.

Catering dietetyczny w Kościanach i okolicy

Catering dietetyczny w Kościanach i okolicy

Jeśli zależy Ci na dostawie wybranych pakietów diety na terenie Kościan lub okolic, teraz możesz z niej skorzystać. Nasi dostawcy rozwożą pakiety jadłospisu regularnie, dowożąc je każdego dnia wprost pod Twoje drzwi. Zdrowie i lepsze samopoczucie są w zasięgu ręki!

Więcej